"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

ЗМІ: У РФ нафтовики вимагають скасувати вищу мито на бензин

Дія загороджувального мита на експорт бензину в розмірі 90% від вивізного мита на нафту економічно недоцільно, вважають керівники нафтових компаній і пропонують повернути колишні 66%. У власному листі (копія є у РБК daily) на ім'я прем'єра Дмитра Медведєва вони пишуть, що завищена ...

Дія загороджувального мита на експорт бензину в розмірі 90% від вивізного мита на нафту економічно недоцільно, вважають керівники нафтових компаній і пропонують повернути колишні 66%. У власному листі (копія є у РБК daily) на ім'я прем'єра Дмитра Медведєва вони пишуть, що завищена мито спочатку впливає на економіку виробництва нафтопродуктів, не реалізованих на внутрішньому ринку. У поточний час з Рф експортуються в головному прямогонний бензин, який вживається в якості сировини для нафтохімії, і бензин класу 2, нелегальний до обігу в Рф з 1 січня 2013 року. Не рахуючи того, наголошується в листі, в узгодженні з чотиристоронньою угодою про будівництво і реконструкції нафтопереробних потужностей за рахунок масштабних інвестицій зріс випуск високооктанових автобензинів (+8% до 2011 року). А загороджувальне мито, як зрозуміло, була введена в 2011 році для боротьби з нестачею пального, - пише «РБК Дейлі».

Глави нафтових компаній попереджають, що збереження податкового режиму «60-66-90» в тривалій перспективі примусить їх перенести головні інвестиції з потужностей з виробництва бензинів на інші процеси. «У цьому випадку може з'явитися дисбаланс попиту і пропозиції на ринку автобензинів і, як наслідок, нестача цієї продукції в перспективі на 5-сім років», - зазначено у листі.

Підписи під документом поставили керівники 6 компаній: президент Лукойлу Вагіт Алекперов, гендиректор «Сургутнафтогазу» Володимир Богданов, глава «Газпром нафти» Олександр Дюков, президент «Башнафти» Олександр Корсик, гендиректор «Татнафти» Шафагат Тахаутдінов і виконавчий директор ТНК-ВР Герман Хан. Глава «Роснафти» Ігор Сєчін лист прем'єр-міністру не підписав. У компанії відзначили, що свою позицію він озвучить зараз на прав комісії з ПЕК.

«Роснефть», неодмінно, зацікавлена у скасуванні мита, вважає начальник аналітичного відділу ІК «Універ Капітал» Дмитро Александров. На частку прямогонного бензину припадає приблизно 14% - 3,6 млн т - всього експорту нафтопродуктів компанії (дані 2011 року). На його переконання, Ігор Сєчін вирішив залишатися в стороні, передбачаючи, що на даний момент загороджувальне мито скасована не буде. Не рахуючи того, його позиція може бути пов'язана з рішеннями щодо інших пільг для «Роснефти», вважає він.

Пропозиція нафтовиків справді не знаходить усвідомлення у відомств. Джерело РБК daily в Мінфіні стверджує, що міністерство не підтримує цю ідею. За його словами, доходи бюджету в разі скасування 90-відсоткового мита складуть більше 1 млрд дол. у рік, а ціни на бензин на внутрішньому ринку додатково зростуть на 2,5 руб. За прогнозами Міненерго, в цьому році бензин і дизпаливо і так подорожчають в середньому на 13-14%, іншими словами на 3-4 крб. за літр.

Відмовлятися від загороджувального мита не готове і Міненерго. Один з джерел РБК daily знає, що міністерство пропонує орієнтуватися на ребалансировку вивізних мит в тривалій перспективі. Деталей він не уточнив. «У перспективі кількох років компаніям необхідно мати високоякісні економічні стимули інвестування в потужності з виробництва бензинів, а не дизелів, яких на російському ринку робиться суттєвого надлишку», - сказав РБК daily заступник міністра енергетики Павло Федоров.

Керуючий директор Санкт-Петербурзької товарно-сировинної біржі Павло Строков вважає, що скасування загороджувального мита стала б суперечливим кроком з боку уряду. Як зрозуміло, на тлі побоювання нестачі нафтопродуктів у результаті заборони Євро-2 близько 2 млн т випадаючого обсягу планується закуповувати у Білорусії. «Відмова від загороджувального мита імовірний тільки при рівноважному попиті та пропозиції на ринку», - говорить г-н Строков.

Не рахуючи того, в першому кварталі будуть підведені підсумки діяння режиму «60-66», підготовчі результати мовлять про суворому відставання по ряду заводів, говорить джерело РБК daily, знайомий з ситуацією. Аналітик Газпромбанку Олександр Назаров вважає, що уряд буде домовлятися з компаніями про запровадження нових потужностей по виробництву бензину більш високої якості в обмін на обіцянку скасувати завищену мито в перспективі найближчих трьох-чотирьох років, - пише http://www.rbcdaily.ru.

«Нафта Росії»