"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

«Транснефть» бажає поміняти управління ММТП - газета

ВАТ «АК «Транснефть» ініціює проведення в найкоротші терміни засідання ради директорів Новоросійського морського торгового порту (ММТП) для розгляду питань про обрання нового голови ради директорів, про призупинення можливостей гендиректора і проведення позачергових зборів акціонерів, пише в понеділок газета «Комерсант«. ...

ВАТ «АК «Транснефть» ініціює проведення в найкоротші терміни засідання ради директорів Новоросійського морського торгового порту (ММТП) для розгляду питань про обрання нового голови ради директорів, про призупинення можливостей гендиректора і проведення позачергових зборів акціонерів, пише в понеділок газета «Комерсант«.

По инфы видання, відповідний лист президент «Транснефти» Микола Токарєв направив 6 лютого чолі групи «Сума» Зиявудину Магомедову, гендиректору ММТП Радо Антоловичу і голові ради директорів порту Марату Шайдаеву. Монополія вважає, що її позиція як акціонера ігнорується, тому бажає поміняти представляють Магомедова гендиректора порту та голови ради директорів на власних представників - Сергія Кіреєва і Максима Гришанина відповідно. Про це повідомляє РИА «Анонси».

Позачергові збори акціонерів монополія пропонує провести 30 травня.

Група «Сума» і «Транснефть» мають 50,1% акцій ММТП, уряд в особі Росмайна - 20% акцій, структури ВАТ «РЖД» - 5%, інші акції перебувають у вільному зверненні.

Прес-секретар держкомпанії Ігор Дьомін підтвердив «Комерсанту», що таке лист відправлено. У групі «Сума» від коментарів відмовилися. Антолович, що довідався про претензії від кореспондента «Комерсанта», сприйняв їх з подивом.

«Представники «Транснафти» ніколи не висловлювали жодних претензій до роботи менеджменту в цілому, ані до мене особисто, - запевнив він. - Всі головні рішення - стратегії розвитку, вкладывательной програмці, бюджету - приймалися на базі консенсусу. Зростання виробничих характеристик за підсумками минулого року теж не викликав у представників «Транснафти» та інших акціонерів нічого, не рахуючи подяки».

У свою чергу, як заявив в інтерв'ю «Комерсанту» Токарєв, «Транснефть» не влаштовує ігнорування інтересів компанії, а саме, проби «Суми» приростити консульство в дочірніх структурах ММТП, що робить небезпеки втрати маневреності. «Ми рівноправні партнери, бо вся робота повинна здійснюватися виходячи з обопільних інтересів. Ми не збираємося бути в цій ситуації якимись там спостерігачами», - виділив він.

«Якщо говорити про перспективи співпраці - ми дуже різні компанії. Принципно різні. Наші цінності збігаються далеко не завжди. Те, що є цінністю для «Транснафти» як держкомпанії, негайно прямо суперечить цілям особистої структури. Тоді і виникають якісь моменти, котрі затьмарюють наше співробітництво», - додав Токарєв.

Джерело в порту розповів «Комерсанту», що з 2011 р. пройшло близько 35 засідань ради директорів ММТП, «розбіжностей ніколи не з'являлося», а Антолович був затверджений на посаді гендиректора у липні 2012 року «при повній підтримці» «Транснафти». Розбіжності з'явилися спочатку 2013 р., коли формувалися списки кандидатів до рад директорів компаній групи ММТП. «Транснефть» в перший раз зажадала, щоб у 3-х з 9 головних юридичних осіб холдингу - «Флот ММТП», Новоросійський зерновий термінал і «Союзфлотпорт» - її консульство зросла на 1-го людини. Для цього необхідно було або виключати кандидатів від інших акціонерів, або терміново заносити конфігурації в статути компаній, тому монополії відмовили, пояснило джерело «Комерсанта».

Він додав, що у «Транснефти» можуть також бути претензії за обсягами вкладень в розвиток нафторайону Шесхарис. «Але монополія до цього часу не представила менеджменту порту плани щодо обсягів вантажопотоку через Шесхарис, - уточнив співрозмовник «Комерсанта». - А поки навіть його поточні недозавантажені потужності, при дуже ймовірних 66 млн тонн в рік перевалюється 41-42 млн тонн. Без доказу зростання перевалки менеджмент не має права нарощувати фінансування розвитку нафторайону».

Вийде «Транснафти» поміняти управління порту, майже у всьому знаходиться в залежності від позиції федеральних чиновників у раді директорів ММТП. Джерело в Мінтрансі вважає, що пропозиція компанії навряд чи буде підтримано. «Мабуть, монополія бажає більшого акценту на розвиток нафтоналивних комплексів, - пояснює співрозмовник «Комерсанта». - Але кадрові революції повинні підкріплюватися вагомими причинами. А на даний момент характеристики порту виростають, приміром, EBITDA - в середньому на 20% в рік».

У свою чергу, газета «Ведомости» у пн пише про те, що група «Справу» колишнього депутата Держдуми Сергія Шишкарьова збирається взяти участь у торгах з продажу держпакета Новоросійського морського торгового порту (ММТП, 20%), почавши переговори з UBS (банк - організатор угоди з продажу держпакета).

Посприяти «Справі» з фінансуванням операції з купівлі ММТП може «Роснефть», переконує один зі співрозмовників «Ведомостей».

Група ММТП є наикрупнейшим в Рф і третім у Європі портовим оператором за обсягом вантажообороту. Група з'єднує воединыжды стивідорні компанії, ТОВ «Приморський торговельний порт» (з 2011 р.), ВАТ «Новоросійський зерновий термінал», ВАТ «Новоросійський судноремонтний завод» , ВАТ «Флот ММТП», ВАТ «Новорослесекспорт», ВАТ «ІПП», ТОВ «Балтійська стивідорна компанія» і ВАТ «Новоросійський морський торговельний порт».

OilCapital.ru.