"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Shell розширить співпрацю з «Газпром нафтою» на базі СП «Салым Петроліум Девелопмент»

Англо-голландський концерн Royal Dutch Shell зараз хоче розширювати свою співпрацю з «Газпром нафтою» на базі наявного СП «Салым Петроліум Девелопмент» (освоює Салымскую групи нафтових родовищ в ХМАО-Югра), сказав журналістам голова концерну в Рф Олів'є Лазар. «Співпраця розвивається дуже ...

Англо-голландський концерн Royal Dutch Shell зараз хоче розширювати свою співпрацю з «Газпром нафтою» на базі наявного СП «Салым Петроліум Девелопмент» (освоює Салымскую групи нафтових родовищ в ХМАО-Югра), сказав журналістам голова концерну в Рф Олів'є Лазар.

«Співпраця розвивається прекрасно. «Газпром нафта» непоганий партнер. Але що стосується короткосрочной перспективи, ми розглядаємо можливість розширення нашої діяльності в рамках Салымской групи родовищ. А саме, в таких областях, як збільшення нафтовіддачі і розвідка і видобуток покладів водянистих вуглеводнів», - виголосив він.

При всьому цьому про нові спільні проекти зараз мова не йде.

«Салым Петролеум Девелопмент» - спільне підприємство, акціонерами якого на паритетних засадах є «Шелл Салым Девелопмент Б. В.» (заходить в групу компаній концерну Shell) і «Газпром нафта». C 2003 року компанія веде освоєння Салымской групи нафтових родовищ (сумарні видобувні запаси - 140 мільйонів тонн), яка розміщена в Ханти-Мансійському автономному оточенні - Югрі і містить у собі Західно-Салымское, Верхньо-Салымское і Ваделыпское родовища. Річна здобич «Салым Петролеум» у 2011 році склала 8,4 мільйона тонн нафти.

У листопаді «Салым Петролеум Девелопмент» доповідав, що планує в 2013-2015 роках втілити пілотний проект по використанню новітньої технології, що дозволяє підвищити коефіцієнт вилучення нафти - хім заводнення за технологією АСП, передає РИА «Новости».

«Нафта Росії»