"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

У 2013 р. «Белоруснефть» розширить свою роздрібну мережу на 25 АЗС

ПО «Белоруснефть» у 2013 р. через свої дочірні підприємства вибудує 25 АЗС в різних регіонах республіки, доповідає «БелТА» з посиланням на прес-службу об'єднання. Згідно з затвердженим планом будівництва 5 із зводяться автозаправних комплексів будуть багатопаливними, де, крім бензину та дизельного пального, ...

ПО «Белоруснефть» у 2013 р. через свої дочірні підприємства вибудує 25 АЗС в різних регіонах республіки, доповідає «БелТА» з посиланням на прес-службу об'єднання.

Згідно з затвердженим планом будівництва 5 із зводяться автозаправних комплексів будуть багатопаливними, де, крім бензину та дизельного пального, можна буде заправитися зрідженим вуглеводневим газом. Не рахуючи того, дев'ять з наявних комплексів протягом року реконструйовані.

До списку проектів, що передбачають модернізацію об'єктів інфраструктури системи забезпечення пального, заходить реконструкція складів зберігання нафтопродуктів, також будівництво міні-терміналів при реконструкції АЗС. Це, насправді, будуть маленькі нафтобази в комплексі з автозаправними станціями, з яких можна буде вести торгівлю нафтопродуктами і оптом, і в роздріб. Такі об'єкти в 2013 р. будуть побудовані в Брестській, Вітебської, Могилевської областях.

У 2012 р. фірмова мережа автозаправних комплексів «Белоруснефть» зросла на 24 об'єкта, а 7 станцій було стовідсотково реконструйовані в узгодженні з сучасними вимогами.

Нагадаємо, з 1 лютого в Білорусі на АЗС мережі ПО «Белоруснефть» розпочалося поетапне скорочення реалізації автобензиноа «Нормаль-80».

За словами директора ІООО «Газпромнафта-Белнефтепродукт» (ДП «Газпром нафти») Анатолія Браташа, роздрібний ринок нафтопродуктів в Білорусі насичений недостатньо. Компанія планує в 2013 р. розширити свою мережу АЗС на місцевості республіки і приростити поставки нафтопродуктів на ринок Білорусі.

Торгівлю нафтопродуктами, не рахуючи білоруських компаній, у республіці виробляють дочірні структури російських нафтових компаній: «ЛУКОЙЛ-Білорусь» (НК «ЛУКОЙЛ»), «Белросальянс», група «Альянс»), «ТНК-Біпі-Захід» (ТНК-ВР), «Татбелнефтепродукт» («Татнефть»), «Газпромнафта-Белнефтепродукт» («Газпром нафта»), «Славнефтехим» «ИтераБелнафта» (НГК «ІТЕРА») та інші. Ліцензії мають і компанії, зроблені з роллю казахстанського капіталу - «БелКазМунайГаз» і «БелАстана».

Довідка OilNews

ПО «Белоруснефть» (1964) заходить до складу концерну «Белнефтехим». Підприємство веде пошук, розвідку та розробку нафтових родовищ, буріння свердловин, видобуток нафти і попутного нафтового газу, займається переробкою вуглеводневої сировини і реалізацією товарів переробки нафти і газу всередині країни і за її межами. Підприємство є наикрупнейшим оператором Білорусі з реалізації нафтопродуктів через АЗС і керує самою розгалуженою мережею автозаправок в республіці - 511 АЗС. Через неї реалізується понад 70% авто пального в країні

Інтереси во «Белоруснефть», крім Білорусі, представлені в Рф, Венесуелі, Україні, Польщі.

oilnews.com.ua/news/article18992.html