"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

ФРР Узбекистану виділив «Узбекнефтегазу» $75,2 млн на розробку низки родовищ

Фонд реконструкції і розвитку (ФРР) виділив Узбекистану державної холдингової компанії (НХК) «Узбекнафтогаз» кредит у розмірі 75,2 мільйона баксів для розробки газоконденсатних родовищ, розташованих на кордоні з Туркменією, сказав РІА Анонси джерело в холдингу. Кошти позики будуть орієнтовані на будівництво супутньої ...

Фонд реконструкції і розвитку (ФРР) виділив Узбекистану державної холдингової компанії (НХК) «Узбекнафтогаз» кредит у розмірі 75,2 мільйона баксів для розробки газоконденсатних родовищ, розташованих на кордоні з Туркменією, сказав РІА Анонси джерело в холдингу.

Кошти позики будуть орієнтовані на будівництво супутньої інфраструктури на родовищах. Проект передбачає прискорену розробку 7 родовищ, серед яких більш великі - Самантепа, Гирсан і Тайляк. Дана група родовищ була відкрита спочатку 90-х років, але до реального часів не розроблялася. Запаси родовищ не розкриваються.

Розробка родовищ дозволить видобувати тут до 6,8 млрд кубометрів газу і 160 тисяч тонн газоконденсату в рік до 2020 року. Фінансування проекту ціною 233 мільйони баксів крім кредиту ФРР буде здійснюватися за рахунок власних коштів «Узбекнафтогаз» і кредитів узбецьких банків.

Потужності НХК «Узбекнафтогаз», державного оператора з видобутку та переробки вуглеводнів в Узбекистані, дозволяють забезпечувати видобуток природного газу в обсязі близько 70 млрд кубометрів і водянистих вуглеводнів в обсязі 8 мільйонів тонн на рік.

ФРР Узбекистану був створений у травні 2006 року для фінансування та співфінансування важливих інвестпроектів, включених в муніципальну вкладывательную програмку. Засновником фонду є уряд республіки в особі міністерства грошей. В реальний момент статутний капітал ФРР доведений до 10 млрд баксів, повідомляє РИА «Новости».

«Нафта Росії»