"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Азербайджан збільшить видобуток газу

Азербайджан хоче збільшити створення природного газу на 15-16 млрд кубометрів в рік. Про це йдеться у зверненні міністра промисловості і енергетики країни Натіга Алієва до учасників засідання комітету з питань енергетичної безпеки Парламентської асамблеї (ПА) «Євронест» у вівторок. «На нинішній ...

Азербайджан хоче збільшити створення природного газу на 15-16 млрд кубометрів в рік.

Про це йдеться у зверненні міністра промисловості і енергетики країни Натіга Алієва до учасників засідання комітету з питань енергетичної безпеки Парламентської асамблеї (ПА) «Євронест» у вівторок.

«На сьогодні Азербайджан є одним з головних експортерів енергоресурсів в регіоні і в світі. Головними принципами енергетичної політики Азербайджану є покриття внутрішньої потреби в енергоресурсах, забезпечення безпеки країни, підвищення значення Азербайджану в світовій економіці, у становленні країни в якості основного транзитного коридору з постачання енергоресурсів між Сходом і Заходом», - говориться в тексті виступу.

У 2012 році створення нафти в Азербайджані склала 43 мільйони тонн і природного газу - 26,9 мільйона кубометрів.

«Азербайджан став незаплямованим експортером як нафти, так і газу, і має большеннимі ресурсами вуглеводнів. При розміреному виробництві нафти очікується зростання виробництва газу останнім часом, завдяки запуску 2-ої фази розробки родовища «Шах Деніз» та розробці інших багатообіцяючих проектів, що дозволить збільшити видобуток газу в подальшому», - йдеться у виступі.

Trend