"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Фахівці пропонують конвертувати ВАТ «Росгеология» в держкомпанію

Фахівці робочої групи зробленої в рамках публічного ради з проблем відтворення мінерально-сировинної бази РФ пропонують доопрацювати стратегію розвитку ВАТ «Росгеология», в тому числі змінити організаційно-правову форму акціонерного товариства на форму держ компанії, йдеться в повідомленні прес-служби «Росгеологии». «Росгеология» - російська ...

Фахівці робочої групи зробленої в рамках публічного ради з проблем відтворення мінерально-сировинної бази РФ пропонують доопрацювати стратегію розвитку ВАТ «Росгеология», в тому числі змінити організаційно-правову форму акціонерного товариства на форму держ компанії, йдеться в повідомленні прес-служби «Росгеологии».

«Росгеология» - російська геологічний холдинг, зроблений у 2011 році за указом президента РФ і об'єднав муніципальні геологорозвідувальні підприємства різного профілю. Зараз холдинг з'єднує воединыжды активи 38 геопредприятий, розташованих в 30 різних регіонах РФ. «Росгеология» робить весь комплекс геологорозвідувальних робіт з жорстким корисною копалиною в Рф і за кордоном.

Мається на увазі, що зміна організаційно-правової форми компанії дозволить виробляти муніципальні функції у сфері геологорозвідки на базі довірчого управління; запровадити механізми державно-приватного партнерства, з метою фінансування геологорозвідувальних програм в потрібному обсязі за рахунок позабюджетних джерел; провести технічне переозброєння з урахуванням особливостей техногенних відходів (можливих техногенних родовищ).

Робочу групу очолює академік РАН, директор Інституту проблем нафти і газу РАН Анатолій Дмитрієвський. Мається на увазі, що фахівці останнім часом консолідують пропозиції щодо стратегії компанії, проведуть аналіз, і представлять їх управління «Росгеологии» і міністерства природних ресурсів і екології РФ.

Публічний рада з проблем відтворення мінерально-сировинної бази Рф створена за ініціативою представників наукових кіл країни. Як зазначається у повідомленні, учасники ради вважають, що в геологічній галузі накопичилося багато проблем, які потребують швидкого вирішення консолідованими силами експертного та проф товариства, видобувних компаній та країни.

Концепція розвитку «Росгеологии» до 2020 року може бути представлена уряду в першому-другому кварталі 2013 року, сказав журналістам наприкінці листопада міністр природних ресурсів і екології РФ Сергій Донський.

У поточний час пост гендиректора «Росгеологии» залишається вільним після того, як очолював компанію Донський був призначений в першій половині 2012 року міністром природних ресурсів та екології. Призначення нового глави компанії очікувалося в кінці минулого року, але рішення так і не було прийнято. Обов'язки генерального директора виконує Андрій Третьяков, повідомляє РИА «Новости».

«Нафта Росії»