"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Найвищу заробітну плату отримують нафтовики Австралії

Самі найвищі заробітної плати нафтовики отримують в Австралії, пише Independent Online, посилаючись на дослідження кадрових агентств Hays OilGas та Oil and Gas Job Search. У 2012 р. середньостатистичний працівник нафтогазової галузі в Австралії заробив за рік $171 тис. ($14,25 тис. ...

Самі найвищі заробітної плати нафтовики отримують в Австралії, пише Independent Online, посилаючись на дослідження кадрових агентств Hays OilGas та Oil and Gas Job Search.

У 2012 р. середньостатистичний працівник нафтогазової галузі в Австралії заробив за рік $171 тис. ($14,25 тис. за місяць).

2-е місце зайняла Норвегія із середнім доходом службовців галузі в $160 тис. Для порівняння, середня заробітна плата оператора з видобутку нафти або газу в США в 2011 р. склала $123,8 тис. в рік.

Згідно з дослідженням Hays, Норвегія та Австралія відчувають брак кваліфікованої робочої сили в нафтогазовій галузі, тому компанії готові платити більше.

За результатами опитування, проведеного до атаки на нафтогазові об'єкти в Алжирі, зарубіжні фахівці галузі в цій країні в 2012 р. заробили в середньому $92,4 тис.

Найменший дохід у галузі у нафтовиків Судану, специ з видобутку вуглеводнів в цій країні заробляють $59,8 тис. в рік.

На тлі інтернаціональних санкцій заробітна плата службовців галузі значно скоротилася в Ірані. Показник для іноземних робітників знизився на 27% - до $68,1 тис. в рік, а для найнятих всередині країни - на 10%, до $46,9 тис. в рік.

Незважаючи на грошовий криза та уповільнення темпів зростання світової економіки, заробітної плати в нафтогазовій галузі в 2012 р. зросли на 8,5%. Середня заробітна плата склала $87,3 тис. в рік. У 2011 р. показник також виріс на 6,5%.

У поточний час в світовій нафтогазовій галузі працюють понад 5 млн осіб.

oilnews.com.ua/news/article18999.html