"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Туреччина відновила видобуток нафти

Відновлено видобуток нафти на раніше закритих майданчиках на місцевості Туреччини, сказав міністр енергетики і природних ресурсів країни Танер Йилдиз, виступаючи на засіданні Турецького державного комітету Глобального енергетичного ради. За словами міністра, Туреччина, задовольняє 70% власної потреби в енергії за рахунок ...

Відновлено видобуток нафти на раніше закритих майданчиках на місцевості Туреччини, сказав міністр енергетики і природних ресурсів країни Танер Йилдиз, виступаючи на засіданні Турецького державного комітету Глобального енергетичного ради.

За словами міністра, Туреччина, задовольняє 70% власної потреби в енергії за рахунок імпорту, в останні роки стала віддавати перевагу місцевим ресурсів та відновлюваних джерел, передає турецький канал TRT.

За словами міністра, роботи по видобутку нафти відновлені на 6 раніше забетонованих майданчиках в околицях Діярбакир, Адияман і Шанлиурфа. «Ми і далі будемо відкривати частина свердловин. Тривають наші зусилля з виявлення місцевих джерел нафти і природного газу, які могли б поміняти імпортовані джерела», - сказав міністр енергетики. Про це повідомляє ІА REGNUM.

«Нафта Росії»