"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Роснадра пропонують вкласти 65 мільярдів руб в 5 перспективних зон для зростання запасів нафти РФ

Рф потрібно інвестувати 65 мільярдів руб. в 5 багатообіцяючих територій, щоб забезпечити зростання видобутку і запасів нафти, заявив глава Роснедр Олександр Попов на засіданні президентської комісії з ПЕК. «Ми вважаємо за потрібне зосередитися на 5 багатообіцяючих зонах, три з них в ...

Рф потрібно інвестувати 65 мільярдів руб. в 5 багатообіцяючих територій, щоб забезпечити зростання видобутку і запасів нафти, заявив глава Роснедр Олександр Попов на засіданні президентської комісії з ПЕК.

«Ми вважаємо за потрібне зосередитися на 5 багатообіцяючих зонах, три з них у Західному Сибіру, одна - у Східному Сибіру і одна - в Прикаспійському регіоні», - виголосив він. Про це повідомляє РИА «Анонси».

Глава відомства зазначив, що, витративши 65 мільярдів руб. на цих територіях, Наша батьківщина могла б збільшити понад 1,8 мільярдів тонн припасів по категорії АВС і 1,7 мільярдів тонн за категорією С3, що дозволило б додатково видобувати 60 млн тонн нафти в рік.

Попов зазначив, що в поточний час Наша батьківщина, як і раніше користується припасами, які були розвідані в 60-70-х рр.., і якщо ситуацію не виправити, то до 2030 р. видобуток в Рф може звалитися до 360 млн тонн нафти.

OilCapital.ru.