"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

S&P привласнила електроенергетичної компанії Азербайджану тривалий кредитний рейтинг «BBB-»

Служба кредитних рейтингів Standard Poor#8217;s привласнила держ електроенергетичної компанії ВАТ «Азерэнержи» тривалий кредитний рейтинг на рівні «BBB-» і короткостроковий кредитний рейтинг - «A-3#8243;. Прогноз по рейтингах - «Розмірений». Про це йдеться в повідомленні Standard Poor#8217;s, всераспространенном в четвер. ...

Служба кредитних рейтингів Standard Poor#8217;s привласнила держ електроенергетичної компанії ВАТ «Азерэнержи» тривалий кредитний рейтинг на рівні «BBB-» і короткостроковий кредитний рейтинг - «A-3#8243;. Прогноз по рейтингах - «Розмірений».

Про це йдеться в повідомленні Standard Poor#8217;s, всераспространенном в четвер.

Рейтинги «Азерэнержи», вертикально вбудованої електроенергетичної компанії, прирівняні до рейтингу 100-відсоткового власника - уряди Азербайджанської Республіки (BBB-/Розмірений/A-3). Рейтинги компанії відображають світогляд Standard Poor#8217;s про «фактично безперечною» ймовірності отримання компанією критичної держ підтримки в стресовій грошової ситуації (в узгодженні з аспектами присвоєння рейтингів організаціям, пов'язаним з державою).

«Не рахуючи того, рейтинги враховують нашу оцінку рис своєї кредитоспроможності (SACP) компанії на рівні «b», обумовлену «придатним» рівнем бізнес-ризиків і профілем грошового ризику, «характеризується найвищим рівнем грошового важеля», - йдеться в повідомленні.

Готовність уряду надавати подальшу підтримку ВАТ «Азерэнержи» підтверджується тим фактом, що в минулому уряд вже надавало фінансову допомогу компанії у формі вливань в капітал, гарантій за її борговими обов'язків (більш ніж 90 відсотків за станом на кінець 2012 року, без урахування нарахованих відсотків та орендних виплат), передачі активів, надання кредитів за низькими відсотковими ставками та в інших формах грошової підтримки.

«У рамках нашого базисного сценарію в наиблежайшие два роки «Азерэнержи» збереже найвищий рівень грошового важеля (відношення «борг/EBITDA» в межах спектра 5,0-6,0 x). Ми припускаємо, що для фінансування запланованої вкладывательной програмки на 2013-2015 роки обсягом 2,25 млрд манатів (2,9 млрд баксів) компанія отримає близько 2,13 мільйона манатів з муніципального бюджету у формі прямого фінансування та вливань в капітал. Прогноз «Розмірений» відображає прогноз по суверенному кредитному рейтингу, також наші очікування того, що рейтинг компанії буде і в майбутньому рівнятися до рівня суверенного рейтингу у зв'язку з «фактично безперечною» ймовірністю надання «Азерэнержи» критичної держ підтримки. Не рахуючи того, прогноз враховує наш світогляд про те, що ВАТ «Азерэнержи» збереже статус «критично принципової» компанії для уряду, і її зв'язок з урядом не ослабне. Зміна суверенного рейтингу призведе до відповідного рейтингової дії у відношенні ВАТ «Азерэнержи», - йдеться в повідомленні.

Trend