"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Нафтогаз підписав з Туркменістаном меморандум про взаєморозуміння

В Ашхабаді В середу був підписаний меморандум про взаєморозуміння між державною акціонерною компанією «Нафтогаз України» і муніципальним концерном «Туркменгаз», доповідає офіційний туркменський джерело. Мета документа - активізація двостороннього співробітництва в нафтогазовій сфері. Документ передбачає розвиток майбутнього співробітництва на договірній базі. ...

В Ашхабаді В середу був підписаний меморандум про взаєморозуміння між державною акціонерною компанією «Нафтогаз України» і муніципальним концерном «Туркменгаз», доповідає офіційний туркменський джерело.

Мета документа - активізація двостороннього співробітництва в нафтогазовій сфері. Документ передбачає розвиток майбутнього співробітництва на договірній базі.

Церемонія підписання пройшла в рамках муніципального візиту (12-14 лютого) президента України Віктора Януковича в Туркменістан.

В цей день також були підписані й інші документи. У числі їх: програмка співпраці між зовнішньополітичними відомствами 2-ух держав на 2013 рік; угода про співробітництво між державними олімпійськими комітетами; меморандум про взаєморозуміння між держ службою грошового моніторингу України та міністерством грошей Туркменістану в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, набутих кримінальним
методом, і фінансуванню тероризму; угода між Київської обласної держ адміністрацією України і хякімліком (адміністрацією) Ахалського велаяту (області) Туркменістану про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво.

Президенти Туркменістану і України Гурбангули Бердимухамедов і Віктор Янукович підписали спільну заяву про поглиблення відносин дружби і співробітництва між країнами.

У цьому документі підкреслюється прагнення сторін до майбутньої інтенсифікації політичного діалогу, у тому числі на найвищому рівні, також намір здійснювати тісну взаємодію на інтернаціональній арені, а саме, в рамках ООН та інших глобальних і регіональних міжнародних організацій, у тому числі з питань зміцнення суверенітету, незалежності і територіальної цілісності країн.

Trend