"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Укладена угода з приватизації газорозподільної мережі Туреччини

У Туреччині укладена угода в рамках приватизації газорозподільної мережі Baskentgaz, йдеться в повідомленні, розміщеному в четвер на офіційному веб-сайті Вищого приватизаційного ради Туреччини. У інфи також сказано, що поширена раніше повідомлення про відміну приватизації газорозподільної мережі Baskentgaz не відповідає реальності. ...

У Туреччині укладена угода в рамках приватизації газорозподільної мережі Baskentgaz, йдеться в повідомленні, розміщеному в четвер на офіційному веб-сайті Вищого приватизаційного ради Туреччини.

У інфи також сказано, що поширена раніше повідомлення про відміну приватизації газорозподільної мережі Baskentgaz не відповідає реальності.

Згідно з повідомленням, переможцем тендеру стала турецька компанія Torunlar G?da Sanayi, яка запропонувала за Baskentgaz 1,162 млрд баксів.

Тендер з приватизації турецьких держ газорозподільної компанії Анкари - Baskentgaz, був проведений в січні цього року.

В тендері брали участь ряд місцевих і зарубіжних компаній, серед яких іранська газова держкомпанія NIGC, компанія Mubadala Co., належить уряду Абу-Дабі (ОАЕ).

Приватизація 2-ой найбільшої газорозподільної мережі Туреччини відкладався вже кілька разів. Востаннє тендер був скасований 12 вересня 2012 року з-за низьких цін, запропонованих інвесторами.

Компанія виставлена на 100-процентну приватизацію. Предметом тендеру є більше 700 тисяч акцій на загальну суму 50 мільйонів баксів.

Раніше в Туреччині було приватизовано 90 відсотків газорозподільної мережі Стамбула - Igdas Dogal Gaz Dag?t?m A. S.

Trend