"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Наикрупнейшая енергетична компанія України приростила вкладення в свої активи більше ніж на $1,2 мільярдів

У 2012 році наикрупнейшая енергетична компанія України ДТЕК більш ніж на 10 мільярдів гривень (приблизно $1,2 мільярдів) створила серйозні вкладення в свої матеріальні і нематеріальні активи. Про це кореспонденту ІА REGNUM повідомили в прес-службі фінансово-промислової групи СКМ зараз, 15 березня. ...

У 2012 році наикрупнейшая енергетична компанія України ДТЕК більш ніж на 10 мільярдів гривень (приблизно $1,2 мільярдів) створила серйозні вкладення в свої матеріальні і нематеріальні активи. Про це кореспонденту ІА REGNUM повідомили в прес-службі фінансово-промислової групи СКМ зараз, 15 березня.

Так, згідно з результатами аудованої консолідованої грошової звітності за 12 місяців 2012 року, виручка ДТЕК зросла на 108,6% до 82 581 млн грн, а чистий прибуток зріс на 68,1% - до 5 922 млн грн. За словами генерального директора ДТЕК Максима Тимченка, в 2013 році компанія планує розширити діапазон економічної діяльності в таких напрямках як: будівництво вітрових електричних станцій, видобуток газу, в тому числі підземна газифікація вугілля. «Грошові і виробничі характеристики ДТЕК відповідають нашим очікуванням, пов'язаним з економічною ситуацією на Україні і реаліями ринку. Останнім часом ми зосередимося на майбутній інтеграції нових компаній, підвищення ефективності нашого бізнесу і розвиток нових напрямків - це і будівництво вітрових електричних станцій, і проекти з видобутку газу, в тому числі з підземної газифікації вугілля. При всьому цьому ми усвідомлюємо, що вербование інвестицій у паливно-енергетичний бізнес на Україні буде прямо залежати від процесу реформування галузі, а саме, ринку електроенергії. Ринку потрібна лібералізація, розумна тарифна політика і прозоре регулювання, що стимулює збільшення властивості роботи енергосистеми і зниження витрат на створення і передачу електронної і термічний енергії», - зазначив Тимченко.

ДТЕК - наикрупнейшая енергетична компанія України, чиї підприємства роблять ефективний виробничий ланцюжок від видобутку і збагачення вугілля до генерації, дистрибуції та збуту електроенергії. Заходить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ), яка належить українському підприємцеві Рінату Ахметову.

«Нафта Росії»