"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Новгородські влади схвалили проект НПЗ ціною в 45 мільярдів руб.

Координаційна рада при новгородському губернатора Сергія Митине щодо вдосконалення вкладывательной діяльності в п'ятницю схвалив і визнав пріоритетним для регіону проект будівництва першого для Новгородської області великого нафтопереробного заводу (НПЗ) в населеному пт Лезно під містом Чудово. Презентацію проекту в обладміністрації ...

Координаційна рада при новгородському губернатора Сергія Митине щодо вдосконалення вкладывательной діяльності в п'ятницю схвалив і визнав пріоритетним для регіону проект будівництва першого для Новгородської області великого нафтопереробного заводу (НПЗ) в населеному пт Лезно під містом Чудово.

Презентацію проекту в обладміністрації провів директор ТОВ «НПЗ «Лезно» Альберт Лисенко. Відповідно до представленого проекту, його зачинателем і головним інвестором є ТОВ «Авро». Компанія «Авро» була створена в 1991 р. в Кирішах (Ленобласть). Вона практикується на видобутку і переробки газового конденсату і нафти, також на реалізації нафтопродуктів через мережу власних АЗС на Північно-Заході РФ. Про це повідомляє РИА «Анонси».

Загальна ціна проекту складе 45 мільярдів руб., ціна першої черги - 16 мільярдів руб. мається на Увазі, що 20% інвестицій будуть своїми коштами «Авро», 80% компанія хоче взяти в кредит у 1-го з найбільших банків країни. Фінансування проекту планується почати в 3-му кварталі поточного року. Проектування та будівництво першої черги займе близько 4 років. Термін окупності проекту складе приблизно дев'ять років.

Мається на увазі, що потужність НПЗ складе 3,5 млн тонн в рік (1-ша черга - 1 млн тонн). Зачинателі проекту розглядають чотири варіанти переробки нафти. Згідно з варіантом, який Лисенко іменував бажаним, НПЗ перероблятиме 2,62 млн тонн газового конденсату та 0,88 млн тонн нафти Urals. Глибина переробки становить 83,5-94,7%. Для будівництва НПЗ у населеного пт Лезно викуплений ділянку площею понад 103 гектарів.

Як виголосив Лисенко, проект реалізується «для догоджання зростаючого попиту на високоякісний високооктановий бензин, дизпаливо та інші нафтопродукти, належні за якістю Євро-5#8243;. Частина нафтопродуктів «Авро» має намір реалізовувати через свою мережу АЗС в СЗФО.

OilCapital.ru.