"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

А. Новак: «Інтер РАО» може залучити позикові кошти для реалізації проекту Камбаратинской ГЕС-1 в Киргизії

«Інтер РАО» може залучити позикові кошти для реалізації проекту Камбаратинской ГЕС-1 в Киргизії. Про це сказав зараз журналістам у Москві міністр енергетики РФ Олександр Новак. За його словами, це питання може бути вирішене через кілька тижнів. «У будь-якому випадку, нам ...

«Інтер РАО» може залучити позикові кошти для реалізації проекту Камбаратинской ГЕС-1 в Киргизії. Про це сказав зараз журналістам у Москві міністр енергетики РФ Олександр Новак.

За його словами, це питання може бути вирішене через кілька тижнів. «У будь-якому випадку, нам для цього проекту необхідні кошти», - сказав міністр, додавши, що, може бути, будуть застосовані завлеченные кошти.

За словами А. Новака, раніше на засіданні урядової комісії з Пеку під керуванням віце-прем'єра РФ Аркадія Дворковича було дано доручення «Інтер РАО» приготувати інвестиційне обгрунтування проекту ГЕС.

Нагадаємо, що 40-відсотковий пакет «Іркутськенерго», що належить «Інтер РАО», мається на увазі реалізувати «Роснефтегазу». Уряд пропонував гроші, придбані ВАТ «Інтер РАО ЄЕС» від реалізації акцій, навести на фінансування проекту з будівництва Камбаратинской ГЕС-1 в Киргизії. Саме «Інтер РАО» запропонувало навести їх на будівництво нових об'єктів в РФ в рамках договорів про надання потужності (ДПМ), повідомляє РБК.

«Нафта Росії»