"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Міненерго РФ зажадало у «Роснефти» програмку розвитку газової складової бізнесу компанії

Міністерство енергетики РФ зажадало у ПК «Роснефь» програмку розвитку газової складової бізнесу компанії. Про це сказав зараз журналістам у Москві міністр енергетики Рф Олександр Новак. Він нагадав, що надані належні урядові доручення Міненерго про уточнення і коригування газової програмки розвитку ...

Міністерство енергетики РФ зажадало у ПК «Роснефь» програмку розвитку газової складової бізнесу компанії. Про це сказав зараз журналістам у Москві міністр енергетики Рф Олександр Новак. Він нагадав, що надані належні урядові доручення Міненерго про уточнення і коригування газової програмки розвитку Далекого Сходу Рф. Для уточнення цієї програмки потрібно врахувати плани «Роснефти», яка веде активну діяльність у Східній Сибіру. За словами А. Новака, такий же запит Міненерго направило Газпрому, але на даному кроці концерн поки не представив коригування за своїм газовим проектів на сході країни.

Муніципальна «Програмка створення в Східному Сибіру і на Далекому Сході єдиної системи видобування, транспортування газу і газопостачання з урахуванням ймовірного експорту газу на ринки Китаю та інших країн АТР» (Східна газова програмка) затверджена у вересні 2007р. наказом Міністерства індустрії та енергетики РФ. Координувати діяльність по реалізації програмки уряд РФ доручив ВАТ «Газпром».

В листопаді 2012р. заступник міністра РФ з розвитку Далекого Сходу Дмитро Шелехов сказав, що «поки що середній рівень газифікації Східного Сибіру і Далекого Сходу становить 6,6%, тоді як в цілому по Рф - 63,1%». Про це повідомляє РБК.

«Нафта Росії»