"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Південноамериканська Rentech закриває демо-завод GTL

Південноамериканська компанія Rentech (61% належить виробнику мінеральних добрив RentechNitrogenPartners) оголосила про плани щодо закриття демо заводу з виробництва синтетичних палив за технологією GTL. Протягом 2013 року компанія планує закінчити всі роботи з грантами Міністерства енергетики США, зменшити величезну ...

Південноамериканська компанія Rentech (61% належить виробнику мінеральних добрив RentechNitrogenPartners) оголосила про плани щодо закриття демо заводу з виробництва синтетичних палив за технологією GTL.

Протягом 2013 року компанія планує закінчити всі роботи з грантами Міністерства енергетики США, зменшити величезну частину службовців власного дослідницького центру і демонтувати обладнання.

За повідомленням компанії, таке рішення пов'язане з необхідністю скорочення витрат, також загальної переорієнтацією компанії на інвестиції з короткосрочной окупністю. Також зазначається, що рішення згорнути дослідження пов'язане з високою ціною нових розробок і скороченням держ підтримки в області розвитку інших технологій.

Компанія вважає, що досягла результатів, що дозволяють комерціалізувати свої розробки, що включають патентовані технології газифікації біомаси та отримання синтетичних палив способом Фішера-Тропша.

Демо завод Rentech зараз є єдиним в США комплексом, в рамках якого втілена вся виробнича ланцюжок з виробництва надчистих авіагасу і дизельного пального з біомаси або природного газу, що включає паровий риформінг, реактор Фішера-Тропша і блок облагороджування пального. Завод був запущений в 2008 році. і зараз напрацювання реактора Фішера-Тропша потужністю 1.4 тонн/день склала понад 13000 годин. У 2012 році в рамках проекту зі створення \"інтегрованого біо-НПЗ\" завод був доповнений установкою газифікації біомаси потужністю 20 тонн/день. Інвестиції Rentech в демо-завод і супутні установки склали близько $150 млн, з яких $80 млн - в основний виробничий цикл (без газифікації). Компанія не виключає здатності реалізації демонтованого заводу.

Зазначимо, що передує південноамериканський демо завод по виробництву синтетичних палив на базі процесу Фішера-Тропша належав компанії Syntroleum. В 2009 році завод був демонтований, а частина його обладнання, включаючи реактор Фішера-Тропша, була продана китайської нафтохімічної компанії Sinopec. Сума угоди склала $20 млн. 1-ий міні-GTL завод компанії CompactGTL продуктивністю 2,8 тонн/день у 2010 році обійшовся бразильської Petrobras $45 млн, - передає http://www.rupec.ru.

«Нафта Росії»