"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

ЧТПЗ і ПНТЗ в 2012 році знизили відвантаження залізних труб на 4,1%

Підприємства трубного дивізіону групи ЧТПЗ - Челябінський трубопрокатний і Первоуральський новотрубний завод - за 2012 рік знизили відвантаження залізних труб на 4,1%, у порівнянні з 2011 роком, до - 1,724 мільйона тонн, говориться в прес-релізі компанії. Як повідомляється, зменшення обсягів ...

Підприємства трубного дивізіону групи ЧТПЗ - Челябінський трубопрокатний і Первоуральський новотрубний завод - за 2012 рік знизили відвантаження залізних труб на 4,1%, у порівнянні з 2011 роком, до - 1,724 мільйона тонн, говориться в прес-релізі компанії.

Як повідомляється, зменшення обсягів обґрунтовано скороченням вживання труб величезного поперечника (ТБД) в РФ.

У 2012 році компанія ЧТПЗ відвантажила споживачам 980 тис тонн безшовних труб і 744 тисячі тонн зварних труб. Відвантаження ТБД за 12 місяців склала 695 тис тонн.

«При всьому цьому, незважаючи на загальне падіння ринку ТВД РФ, дещиця ЧТПЗ в сумарних відвантаження російських виробників зросла на 9%», - говориться в релізі.

Як повідомляється, зростанню сприяло підвищення обсягів поставок ТВД компанії ЧТПЗ в країни СНД. Підвищення обсягів відвантаження труб OCTG до 254 тисячі тонн (на 20,1%) було досягнуто за рахунок розконсервації ділянки вирізки насосно-компресорних труб на ЧТПЗ.

«У 2013 році компанія ЧТПЗ продовжить реалізацію стратегії, спрямованої на зміцнення фаворитних позицій російською трубному ринку і на підвищення дещиці на ринку держав СНД», - говориться в релізі, який призводить ПРАЙМ.

«Нафта Росії»