"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

«Газпром нафта» хоче довести рівень утилізації ПНГ в 2013 р. до 80%

ВАТ «Газпром нафта» хоче у 2013 р. довести рівень утилізації попутного нафтового газу (ПНГ) до 80%, доповідає компанія за підсумками засідання ради директорів. В процесі засідання піддалася розгляду інформація про видобуток компанією ПНГ та перспективи поставок в єдину систему газопостачання ...

ВАТ «Газпром нафта» хоче у 2013 р. довести рівень утилізації попутного нафтового газу (ПНГ) до 80%, доповідає компанія за підсумками засідання ради директорів.

В процесі засідання піддалася розгляду інформація про видобуток компанією ПНГ та перспективи поставок в єдину систему газопостачання (ЄСГ) сухого відокремленого від бензину газу до 2030 р. Про це повідомляє РИА «Анонси».

«Газпром нафта» забезпечує розмірений зростання обсягів корисного використання ПНГ. А саме, в результаті закінчення в кінці 2012 р. першої фази Листопадового інтегрованого проекту і прийдешнього запуску Південно-Приобской компресорної станції в 2013 р. рівень утилізації газу в порівнянні з 2010 р. зросте практично в 1,5 рази - з 55% до 80%», - йдеться в повідомленні.

Компанія зазначає, що для заслуги стратегічної мети щодо каждогодней видобутку 100 млн тонн вуглеводнів до 2020 р «Газпром нафта» реалізує нові великі проекти. Проведена оцінка наявної ресурсної бази свідчить, що розвиток таких проектів, з урахуванням специфічного нафтогазоконденсатного складу припасів цих родовищ, буде супроводжуватися підвищенням газової складової в ранці видобутку «Газпром нафти».

У поточний час компанія розглядає методи використання газу з Новопортовського і Мессояхского проектів, розташованих на півночі ЯНАО. У 2013 р. буде продовжена робота щодо визначення варіантів дієвого розміщення на ринку газу з цих родовищ, які в наиблежайшие роки будуть введені в промислову експлуатацію.

Не рахуючи того раді директорів був представлений звіт про результати діяльності департаменту внутрішнього аудиту «Газпром нафти» в 2012 р.

OilCapital.ru.