"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Ст. Мілов: Наша батьківщина може залишитися без доходів від нових нафтових родовищ

Анонси про великих нафтогазових проектах найближчим часом пов'язані з надання цих проектів великих податкових пільг. Непродумано надаючи податкові пільги нових нафтогазових проектів, уряд бере на себе всі небезпеки інвестора, пише у власній колонці в Forbes директор Інституту енергетичної політики ...

Анонси про великих нафтогазових проектах найближчим часом пов'язані з надання цих проектів великих податкових пільг. Непродумано надаючи податкові пільги нових нафтогазових проектів, уряд бере на себе всі небезпеки інвестора, пише у власній колонці в Forbes директор Інституту енергетичної політики Володимир Мілов.

У минулому році уряд своїм розпорядженням ввів масштабні пільги розробникам родовищ континентального шельфу - диференційовані ставки податку на видобуток корисних копалин (ПВКК), нульове експортне мито, пільгу з податку на майно, пригадує він.

Схожі пільги були обіцяні проектів «Ямал СПГ» і Приразломному родовищу, дискуссируются пільги Штокману. Новий рік розпочався з дискусії між Мінфіном та іншими відомствами по ідеї обнулення газового ПВКК для родовищ Далекого Сходу і Східного Сибіру.

Поки не досить хто наважується порахувати наслідки масової роздачі податкових пільг, але якщо так піде далі, через 10-15 років Наша батьківщина вообщем може не отримувати доходів від експлуатації нафтогазових родовищ.

«Газпром» експортує газ до Туреччини через газопровід «Блакитний потік» з нульовою ставкою експортного мита, наводить приклад Мілов. У 2005 році, коли частка поставок газу в Туреччину становила приблизно десяту частину від загального експорту в Європу, сплачена до бюджету експортне мито з європейським постачання становила приблизно 27,5% від середньої європейської експортної ціни. У 2012 році, коли турецькі поставки зросли приблизно до однієї п'ятої газпромівського експорту, - вже 19% від середньої експортної ціни.

Необхідність надання пільг зазвичай мотивується більш високими витратами на реалізацію проектів та низькою рентабельністю при звичайному податковому режимі. Зазвичай, при бізнес-плануванні компанії вживають досить обмежені оцінки майбутніх цін на продукцію. Але останнє десятиліття показало, що ціни на вуглеводні можуть підносити приємні для їх виробників сюрпризи. Іншими словами можуть бути значно вище очікувань.

Це проектний ризик, але в разі нових нафтогазових проектів він повністю перекладається на уряд - власника природних ресурсів, добровільно відмовляється від отримання майбутніх доходів від їх експлуатації.

Нагадаємо, всі шельфові проекти мається на увазі поділити на чотири категорії за рівнем труднощі - від базисного до арктичного. Для всіх категорій передбачені пільгові ставки ПВКК - від 30% ціни сировини для проектів базисного рівня до 5% - для арктичних.

Операторам шельфових проектів гарантують незмінність податкового режиму від 5 до 15 років, визволять їх від сплати експортного мита на нафту, також від ввезеної мита і ПДВ на ввезене високотехнологічне обладнання. Таку систему планується використовувати для родовищ, видобуток на яких почнеться з 2016 року, передає NEWSru.com.

«Нафта Росії»