"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Експерт: Після модернізації більша частина НПЗ залишається невигідним у разі скасування експортних субсидій, а зниження переробки буде загрожувати недоліком бензину

Головний економіст Енергетичного центру бізнес-школи СКОЛКОВО Сергій Єжов виступив з доповіддю «Сценарії розвитку переробної галузі Росії» на конференції РБК «Нафта і газ Рф: труднощі та перспективи 2013». У власному виступів Сергій Єжов зазначив, що важливим фактором розвитку нафтопереробки є система митних зборів. ...

Головний економіст Енергетичного центру бізнес-школи СКОЛКОВО Сергій Єжов виступив з доповіддю «Сценарії розвитку переробної галузі Росії» на конференції РБК «Нафта і газ Рф: труднощі та перспективи 2013».

У власному виступів Сергій Єжов зазначив, що важливим фактором розвитку нафтопереробки є система митних зборів. Вже більше 10 років російська переробка нафти працює в критеріях субсидування за рахунок знижених мит на нафтопродукти по зіставленню з митами на нафту. В результаті переробка зросла в 1,5 рази, при цьому стимулювалася звичайна переробка нафти, а будівництво поглиблюють процесів дестимулировались з-за низьких мит на мазут. Експерт відзначив позитивний вплив введення у 2011 році системи «60-66-90». Якщо до 2011 року стимулювалася звичайна переробка нафти, то зараз стимулюється будівництво комплексів гідрокрекінгу, спрямованих на створення дизельного пального. Але дизельного пального і без того робиться зайве кількість, в той час як створення більш дефіцитного авто бензину штучно дестимулює. Після збільшення мита на бензин до 90% якісь компанії переглянули свої вкладывательные плани з будівництва установок каталітичного крекінгу, спрямованого на створення бензинів, на користь установок гідрокрекінгу.

Финоменом діючої системи буде те, що стимулювання розвитку експортно-орієнтованої глибокої переробки нафти призведе до додаткових втрат бюджету надалі. За проведеними Енергетичним центром оцінками, і після модернізації більша частина НПЗ залишається нерентабельн у разі скасування експортних субсидій. При всьому цьому зниження обсягу переробки буде загрожувати появою браку за автобензину, таким робом Уряд буде змушене врахувати цей фактор при прийнятті рішень щодо експортних мит.

Експерт зазначив, що уряд вже не має повної свободи у митній політиці. При вступі до СОТ Наша батьківщина взяла на себе зобов'язання щодо граничних ставок митних мит на нафтопродукти. Але, в кінцевому рахунку уряд буде змушений переглянути свою митно-тарифну політику. У дослідженні Енергетичного центру «Система «60-66-90-100» і сценарії розвитку нафтопереробки в Росії» проводиться аналіз ймовірних варіантів митного регулювання і відповідних сценаріїв розвитку нафтопереробки.

«Нафта Росії»