"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Україна запрошує канадських інвесторів до ролі в проектах з видобутку сланцевого газу

Україна запрошує канадських інвесторів до ролі в проектах з видобутку сланцевого газу. Про це заявив в процесі робочого візиту в Канаду міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков. Як сказала зараз прес-служба мінприроди, у виступі на міжнародному форумі «Methan-Expo-2013#8243; ...

Україна запрошує канадських інвесторів до ролі в проектах з видобутку сланцевого газу. Про це заявив в процесі робочого візиту в Канаду міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков. Як сказала зараз прес-служба мінприроди, у виступі на міжнародному форумі «Methan-Expo-2013#8243; міністр виділив, що диверсифікація джерел енергопостачання є одним з цінностей України, і запросив канадський уряд і компанії більш інтенсивно розгледіти можливість приходу на український енергетичний ринок, особливо в сектор інших джерел енергії та газу.

У свою чергу, радник міністра екології та природних ресурсів України Любомир Гончарук, виступаючи на «Methan-Expo-2013#8243; з презентацією потенціалу країни у сфері нетрадиційного газу, зазначив запаси нетрадиційного газу, також значущі перспективи розробки метану вугільних пластів і шельфових газових родовищ. За його інфи, станом на 15 лютого 2013 року на Україні на різних стадіях підготовки та впровадження було 20 спільних проектів з утилізації шахтного метану.

Питання про вербовании канадських інвестицій у проекти з видобутку газу на Україні, також програмки збільшення енергоефективності компаній і ЖКГ дискуссировались також на зустрічі Олега Проскурякова в Ванкувері з представниками канадського бізнесу під егідою Канадського бізнес-асоціації Євразії і Рф /CERBA/.

Україна дуже зацікавлена у вербовании зарубіжних інвесторів до розвідки та експлуатації родовищ сланцевого газу: 24 січня в Давосі українська компанія «Надра Юзівська» і концерн «Ройял Датч-Шелл» підписали угоду, в узгодженні з яким буріння розвідувальних свердловин на площі Юзівська почнеться в сьогоднішньому році. За даними уряду, прогнозні запаси Юзівської площі оцінюються більш ніж в 4 трлн кубометрів газу, - передає http://www.biztass.ru.

«Нафта Росії»