"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Агентство з охорони довкілля США оголосило Philips Партнером року ENERGYSTAR

Компанія Philips, світовий фаворит в області освітлення, була відзначена за роботу в галузі енергоефективності та видатний внесок у захист довкілля: її 88 нових світлодіодних рішення отримали маркування інтернаціональної програми ENERGYSTAR, передає портал oilnews.kz, посилаючись на повідомлення компанії. В інформації говориться, що раз в рік ...

Компанія Philips, світовий фаворит в області освітлення, була відзначена за роботу в галузі енергоефективності та видатний внесок у захист довкілля: її 88 нових світлодіодних рішення отримали маркування інтернаціональної програми ENERGYSTAR, передає портал oilnews.kz, посилаючись на повідомлення компанії.

В інформації говориться, що раз в рік Агентство з охорони середовища США (EPA) вибирає організації, які вносять вагомий внесок у захист середовища за рахунок дуже дієвого використання енергії. В цьому році компанияPhilips«Світлові рішення» отримала найвище визнання, ставши Партнером року. Philips,світовий фаворит в енергоефективному освітленні, випустив у 2012 році 269 товарів, які отримали маркування ENERGYSTAR, що на 84%більше, ніж у минулому році. 88 товарів з цього переліку - це світлодіодні світлові рішення, включаючи 1-ий в світі світлодіодний еквівалент 75-ватної лампи розжарювання.

Philipsбыла відзначена за освітню діяльність в підтримку еталона ENERGY STAR посеред споживачів і партнерів, включаючи тренінг для 1200 дистриб'юторів і 650 службовців у США. Разом з Агентством з охорони навколишнього средыPhilipsзапустила кілька кампаній, демонструють роздрібним і оптовим покупцям позитивний вплив на навколишнє середовище і відчутна перевага товарів, отримали маркування ENERGYSTAR.

«Як партнер року ENERGYSTAR, компанія Philipsне тільки прагне надати якісний продукт споживачеві і сприяти зниженню їх витрат на електроенергію, так і приділяє підвищену увагу навчанню, - прокоментувала Енн Бейлі, керуючий відділу товарів стандарту ENERGYSTAR в Агентстві з охорони середовища США.- Будучи партнером таких компаній, як NSTAR, NationalGridиWesternMassachusettselectriccompany, Philipsобеспечила 65 000 студентів з більш ніж 40 інститутів світлодіодними лампами - еквівалентами 60-ватних ламп розжарювання. У сумі економія енергії склала більш ніж 59 мільйонів кв в годину, що попередило викид 40 000 тонн CO2 в атмосферу. Привертаючи увагу до цієї дилеми в соц мережах,Philips змогла досягти важливих результатів».

Нагорода ENERGYSTARотмечает заслуги з енергоефективності та захисту довкілля в таких областях, як енергетика, будівництво житла, створення, роздрібна торгівля і т. д. Кожен лауреат премії ENERGYSTAR вибирається з переліку більш ніж 20 000 партнерів номінації. Їх успіхи показують, що збільшення енергоефективності - один із самих стрімких і дієвих методів попередити забруднення середовища, зберегти кошти і зробити нові робочі місця.

«Philipsпоставляет на ринок продукти, які по-справжньому змінюють життя людей завдяки вагомим інновацій. Ми віримо, що світлодіодні рішення не лише перевертають уявлення про ймовірне, як приміром, освітлення хмарочоса Емпайр Стейт Білдінг і бездротова система PhilipsHue, так і сприятливо впливають на навколишнє середовище, - говорить Бруно Биасиотта (BrunoBiasiotta), генеральний директор і голова Philips«Світлові рішення» в Америці. Програма ENERGYSTARявляется для споживачів ще одним доказом того, що наші світлодіодні рішення перевершують звичайні технології, забезпечуючи економію енергії до 85% і термін служби до 25 разів довше, не жертвуючи при цьому якістю світла. Наші LED технології готують споживачів до майбутнього, надаючи їм контроль над освітленням, величезну енергоефективність та можливість інтеграції з іншими системами, що дозволяє істотно скорочувати енергоспоживання і зберігати навколишнє середовище».

Royal Philips Electronics(NYSE: PHG, AEX: PHIA) - це інтернаціональна компанія,що працює в індустрії«здоров'я і благополуччя» і націлена на поліпшення властивості життя людей методом впровадження язначимых інновацій в галузі охорони здоров'я, споживчих продуктів і світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах, компанія сказала, що в 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд євро, а в представництвах компанії працюють 118000 співробітників у більш ніж у 100 країнах.

Що стосується Програмки ENERGY STAR, EPA оголосило про її впровадження ще в 1992 році. Маркування по даній програмці пропонує компаніям і споживачам енергозберігаючі продукти і послуги, які сприяють енергозбереження, економії коштів і збереження природного середовища для майбутніх поколінь. У програмці беруть участь близько 20 000 організацій, що займаються питаннями збільшення енергоефективності товарів, домогосподарств і споруд.