"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Індонезійська Pertamina бажає придбати частину дещиці Exxon в іракському проекті «Західна Курна-1″

Муніципальна індонезійська компанія Pertamina бажає придбати у американської ExxonMobil 10-20% ролі в проекті розробки нафтового родовища Західна Курна-1 в Іраку, доповідає іракська газета Aswat al-Iraq з посиланням на індонезійського міністра економіки. Не рахуючи того, за даними видання, Ірак, Індонезія підписали ...

Муніципальна індонезійська компанія Pertamina бажає придбати у американської ExxonMobil 10-20% ролі в проекті розробки нафтового родовища Західна Курна-1 в Іраку, доповідає іракська газета Aswat al-Iraq з посиланням на індонезійського міністра економіки.

Не рахуючи того, за даними видання, Ірак, Індонезія підписали угоду у сфері енергетики і поставок іракської нафти. Угода, а саме, передбачає постачання в Індонезію іракської нафти в обсязі 35 тис. барелів на день.

Exxon, якому західна Курна-1 належить 60%, повідомив іракську держкомпанію South Oil про намір вийти з проекту. Припаси в рамках проекту Західна Курна-1 складають 8,7 мільярдів барелів, ожидаемся видобуток - 2,1 млн б/с. Партнером Exxon західна Курна-1 виступає Shell. Exxon направляв пропозиції придбати його частку в проекті кільком компаніям, а саме, російському «ЛУКОЙЛу», який працює в Іраку західна Курна-2. Але «ЛУКОЙЛ» відмовився брати частку американської компанії, повідомляє ІА «Фінмаркет».

«Нафта Росії»