"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Сангтудинскую ГЕС-2 в Таджикистані введуть в експлуатацію на цьому тижні

Сангтудинська ГЕС-2 на річці Вахш в Таджикистані буде запущено на повну потужність на цьому тижні, сказав заступник міністра енергетики і промисловості республіки Пулод Мухиддинов, пише CA-NEWS. За його словами, церемонія пуску станції в складі 2-ух агрегатів по 110 МВт кожен ...

Сангтудинська ГЕС-2 на річці Вахш в Таджикистані буде запущено на повну потужність на цьому тижні, сказав заступник міністра енергетики і промисловості республіки Пулод Мухиддинов, пише CA-NEWS.

За його словами, церемонія пуску станції в складі 2-ух агрегатів по 110 МВт кожен відбудеться у дні святкування в Таджикистані вешнего святом Навруз.

Як доповідає іранське інформаційне агентство Fars, очікується, що в церемонії пуску станції, побудованої за участю іранських інвестицій, сприймуть роль президенти Таджикистану Емомалі Рахмон та Ірану Махмуд Ахмадінежад.

ГЕС «Сангтуда-2#8243; дозволить збільшити вироблення електроенергії в Таджикистані до 1 мільярдів. кВт.ч. у рік.

Толіка ролі в будівництві ГЕС, розташованої в 120 південний схід від Душанбе, становить 180 млн. баксів, Таджикистан вклав у будівництво станції 40 млн. баксів.

1-а черга станції була запущена у вересні 2011 року.