"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

«Газпром нафта» виступає за зміну оподаткування масел

«Газпромнафта - мастильні матеріали», «дочка» «Газпром нафти» , що спеціалізується на випуску і реалізації масел, мастил і технічних рідин, виступає за коригування діючої системи оподаткування щодо масел, приравнивающей їх до темних нафтопродуктів, заявив журналістам глава компанії Олександр Трухан. «Система оподаткування ...

«Газпромнафта - мастильні матеріали», «дочка» «Газпром нафти» , що спеціалізується на випуску і реалізації масел, мастил і технічних рідин, виступає за коригування діючої системи оподаткування щодо масел, приравнивающей їх до темних нафтопродуктів, заявив журналістам глава компанії Олександр Трухан.

«Система оподаткування «60-66#8243; зараз є бар'єром для всіх російських виробників масел. Наш розвиток за кордоном йде досить важко», - виголосив він.

Трухан нагадав, що в поточний час триває обговорення цих питань з Міненерго РФ. «Газпром нафта», ЛУКОЙЛ і ТНК-ВР підписали відозву з проханням скоригувати діючу систему оподаткування, яка, а саме, істотно здорожує експорт масел.

«Це запаморочлива історія. Вийшло так, що масла потрапили в одну корзину з темними нафтопродуктами»,- побачив Трухан. Він висловив сподівання, що робота буде продовжена, і мастильні матеріали не будуть обкладатися загороджувальними митами.

Він також сказав, що «Газпромнафта - мастильні матеріали» дискуссирует з Мінфіном регламентацію продукту. Так, реалізуючи програму екологічної безпеки, компанія хоче проводити збір відпрацьованих масел та їх регенерацію. Проекти в даній області можна реалізовувати як в Рф, так і за кордоном, наприклад, у Фінляндії, уточнив Трухан. «Для цього ми бажаємо, щоб відпрацьоване масло було категоризировано», - уклав він.

«Гампрофнеть-СМ» займає 14% ринку мастильних матеріалів в Рф, обсяг виробництва становить 450 тисяч тонн продукції на рік. Компанія працює на ринках Південної Європи, України, Білорусії, Казахстану, країн Центральної Азії, всього поставляючи продукцію в 38 держав. Про це передає РИА «Новости».

«Нафта Росії»