"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Чеський завод Рімери поставить в Китай обладнання більш ніж на 6 млн баксів

Входить в групу компаній «Римера» чеський завод MSA здобув перемогу в тендері на постачання кульових кранів для компресорної станції Horgos Metering Station в Китаї загальною ціною 1,27 млн. USD. За умовами договору MSA, що входить у групу компаній «Римера», здійснить поставку ...

Входить в групу компаній «Римера» чеський завод MSA здобув перемогу в тендері на постачання кульових кранів для компресорної станції Horgos Metering Station в Китаї загальною ціною 1,27 млн. USD.

За умовами договору MSA, що входить у групу компаній «Римера», здійснить поставку в Китай кульових кранів поперечником 36“ - 48“ Class 600 з пневмогідравлічними і електронними приводами. Замовником обладнання є китайська муніципальна компанія CPPMEC (China Petroleum Pipeline Material аnd Equipment Corporation). Станція Horgos, на якій будуть експлуатуватися кульові крани виробництва MSA є першою компресорною станцією на маршруті газопроводу Казахстан - Китай, розташованої на місцевості КНР.

У 2013 році чеське підприємство «Рімери» MSA поставить до Китаю арматуру на суму 6,8 млн. баксів. Це в 6 разів більше сукупного обсягу продажів за 2010-2012 роки.

Такого результату чеський завод досягнув завдяки серйозному дотримання власних обов'язків за попередніми договорами. У поточний час підприємство бере участь у тендері на постачання кульових кранів під проект CPPMEC в Танзанії. Також протягом 2013 року MSA справить поставки іншим китайським споживачам - Jiangsu Navol Control і китайсько-узбекистанський ATG Узбекистан.

«Нафта Росії»