"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

BP оскаржила рішення суду про виплату компенсацій постраждалим від розливу нафти в Мексиканській затоці

BP оскаржила рішення суду про виплату компенсацій постраждалим від розливу нафти в Мексиканській затоці в 2010 р. Представники нафтовидобувної компанії хочуть просити трибунал Нового Орлеана про припинення компенсацій за економічні втрати, передає Reuters. В BP переконують, що подібні компенсації були запитані з ...

BP оскаржила рішення суду про виплату компенсацій постраждалим від розливу нафти в Мексиканській затоці в 2010 р. Представники нафтовидобувної компанії хочуть просити трибунал Нового Орлеана про припинення компенсацій за економічні втрати, передає Reuters. В BP переконують, що подібні компенсації були запитані з боку компаній, які розміщені далеко від узбережжя Мексиканської затоки і не понесли ніяких втрат від катастрофи.

У поточний час розмір компенсацій з боку BP 100 тис. позивачів, посеред яких особисті та юридичні особи, становить $7,8 мільярдів. Але нафтовидобувна компанія запевнила трибунал, що в разі продовження виплат в колишньому розмірі, обсягу фонду може не вистачити і BP буде завдано «невиправний шкоду». Вже до кінця 2012 р. розмір компенсацій зріс до $8,5 мільярдів. Про це повідомляє РБК.

Розмір особистих виплат визначає юрист Патрік Джуно з штату Луїзіана, який, за словами представників BP, задовольняє нелегальні вимоги і завищує суми компенсацій. При всьому цьому трибунал Нового Орлеана від 5 березня підтримав дії П. Джуно. Конкретно на це рішення суду була подана апеляція.

«BP не погоджувалася на компенсації в розмірі сотень мільйонів і навіть кількох млрд баксів для позивачів, втрати яких насправді просто відсутні і були штучно зроблені інтерпретацією угоди BP з постраждалими», - йдеться в заяві нафтової компанії.

З власної боку юристи-представники потерпілих вважають, що у ВР немає приводів для апеляцій, тому що нафтова компанія сама допустила помилку в оцінці масштабів катастрофи та потерпілих.

BP раз в рік втрачає до $5 мільярдів у зв'язку з витратами на компенсації та судові витрати із-за витоку нафти в Мексиканській затоці в 2010 р.

OilCapital.ru.