"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

СОГАЗ застрахував лад роботи на Уренгойському родовищі на 1,13 мільярдів рублів

Новоуренгойский філія Страхової Групи «СОГАЗ» уклав ряд договорів страхування з ТОВ «СибЭнергоМонтаж». СОГАЗ забезпечив страховим захистом з відповідальністю за всі небезпеки будівельно-монтажні роботи при облаштуванні ділянки Ачимівських відкладень Уренгойського родовища. Також застрахована штатська відповідальність з ТОВ «СибЭнергоМонтаж» у разі заподіяння ...

Новоуренгойский філія Страхової Групи «СОГАЗ» уклав ряд договорів страхування з ТОВ «СибЭнергоМонтаж».

СОГАЗ забезпечив страховим захистом з відповідальністю за всі небезпеки будівельно-монтажні роботи при облаштуванні ділянки Ачимівських відкладень Уренгойського родовища. Також застрахована штатська відповідальність з ТОВ «СибЭнергоМонтаж» у разі заподіяння шкоди життю, здоров'ю або майну третіх осіб під час проведення робіт, також за нанесення шкоди навколишньому середовищу. Додатково застрахована відповідальність компанії як роботодавця за заподіяння шкоди життю або здоров'ю працівника в результаті злощасного варіанту при виконанні ним трудових обов'язків.

Загальна страхова сума становить 1,13 мільярдів рублів. Договори страхування будуть діяти до серпня 2014 року.

Уренгойське родовище розміщене в Ямало-Ненецькому Автономному оточенні і займає третє місце в світі за величиною газових припасів, які перевершують 10 трильйонів кубічних метрів.

«Нафта Росії»