"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Відбулося 2-е засідання міжгалузевої робочої групи зі створення в пілотному режимі Незалежних Центрів докази кваліфікації

Під егідою Казахстанської Асоціації організації нафтогазового і енергетичного комплексу «KAZENERGY» відбулося 2-е засідання міжгалузевої робочої групи зі створення в пілотному режимі Незалежних Центрів докази кваліфікації. Активну підтримку проекту також надають Асоціація гірничодобувних і гірничо-металургійних компаній, Міністерство освіти і науки, Державна ...

Під егідою Казахстанської Асоціації організації нафтогазового і енергетичного комплексу «KAZENERGY» відбулося 2-е засідання міжгалузевої робочої групи зі створення в пілотному режимі Незалежних Центрів докази кваліфікації. Активну підтримку проекту також надають Асоціація гірничодобувних і гірничо-металургійних компаній, Міністерство освіти і науки, Державна фінансова палата «Союз« Атамекен ».

Одна з основних задач створення таких центрів - збільшення кваліфікації казахстанських кадрів і визнання найвищого рівня кваліфікаційних здібностей і пізнань роботодавцями, і, тим, зниження частки залучення в нафтогазовий сектор країни зарубіжних професіоналів.
Нинішня система присвоєння кваліфікації в Казахстані не відповідає сучасним вимогам, не враховує швидко розвиваються технології. Тому доводиться починати фактично з нуля: створити нормативну базу, гармонізувати її з інтернаціональним законодавством по підготовці кадрів, приготувати експертів-аудиторів, зробити і оснастити навчальні центри при великих підприємствах сучасними пристроями симуляторами, на яких специ могли б освоювати технологічні процеси виробництва. І це не весь діапазон питань, які потрібно пропрацювати в пілотному режимі. Впровадження незалежної системи сертифікації - капіталомісткий проект, пов'язаний з колосальними витратами. На думку учасників робочої групи, потрібна всебічна муніципальна підтримка. Кінцева мета створення незалежної системи докази кваліфікації - підготовка російських професіоналів, які можуть змагатися з закордонними робітниками.

Для розробників цього проекту орієнтиром служить інтернаціональний еталон ISO 17024. Сутність цього стандарта- визначення вимог до органів з підтвердження відповідності; поділ функції підготовки і атестації кадрів по проф еталонам і неодмінна проходження атестації навчальними та атестаційними центрами. Їх матеріально-технічна база, склад професіоналів повинні відповідати сертифікаційним вимогам.

Створення незалежних центрів докази кваліфікації увазі і спрощення деяких процедур. За ним вже через два тижні учасники робочої групи повинні приготувати в Уряд свої пропозиції.

Подальше засідання робочої групи відбудеться 16 квітня.
10/04/2012