"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

У республіканській школі «Жас? Лан» пройшов творчий конкурс «Світ космосу»

У республіканській школі «Жас? Лан» імені Сагадат Нурмагамбетова відбувся творчий конкурс «Світ космосу», присвячений деньки астронавтики. Асоціація «KAZENERGY» в протягом декількох років надає всебічну спонсорську допомогу цьому елітарному навчальному закладу, де проходять підготовку майбутні заступники Вітчизни. Конкурс, покликаний формувати почуття ...

У республіканській школі «Жас? Лан» імені Сагадат Нурмагамбетова відбувся творчий конкурс «Світ космосу», присвячений деньки астронавтики.

Асоціація «KAZENERGY» в протягом декількох років надає всебічну спонсорську допомогу цьому елітарному навчальному закладу, де проходять підготовку майбутні заступники Вітчизни.

Конкурс, покликаний формувати почуття патріотизму, активізувати пізнавальну діяльність учнів в області космосу, фізики та астрономії та популяризувати внесок Казахстану в розвиток космосу, проходив в рамках спільних освітніх проектів «KAZENERGY» та школи «Жас? Лан».

У творчому змаганні молоді вихованці представили на трибунал глядачів і журі свої роботи в 3-х номінаціях: «Кращий малюнок про космос», «Краща модель космічного літального апарату» і конкурс на найкращу оглядову роботу на космічну тему.

У художній номінації 1-е місце зайняв Алекс Чмирь, 2-е місце -Алмаз Сейткарім і 3-е місце залишилося за Ардак Алімжану.

Найкращими дизайнерами були визнані Валерій Шапошников - 1 місце; Дамір Мустаханов - 2 місце та Олег Пузіков - 3 місце.

В номінації «Краща оглядова робота про космос» презентації Нурдаулетов Жуманули (1 місце), Богдана Яцива (2 місце) і Нурсултана Кажібаева (3 місце) удостоїлися призових місць.

Особливий приз Асоціації «KAZENERGY» було вручено Руслану Кунакова за прагнення до пізнання і творча майстерність.

Улаштовувачі конкурсу піднесли учасникам реальний подарунок: в церемонії нагородження фаворитів прийняв роль знаменитий льотчик-випробувач, 1-ий казахський астронавт Тохтар Аубакіров.

За підсумками конкурсу фаворитів обдарували дипломами та пам'ятними подарунками.

Астана 16 квітня 2012р, Прес-служба Асоціації «KAZENERGY» www.kazenergy.com