"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Асоціація «KAZENERGY» продовжує активну роль в соц проектах.

Намедни Денька Перемоги на благодійний обід було запрошено сиротливо живуть ветерани Великої Вітчизняної Війни, інваліди та літні люди. Посеред їх - малолітні арештанти, репресовані, трудівники і ветерани тилу. Сивуваті волосся, чуйний погляд, найглибші зморшки - криваві сторінки історії залишили власний незгладимий ...

Намедни Денька Перемоги на благодійний обід було запрошено сиротливо живуть ветерани Великої Вітчизняної Війни, інваліди та літні люди. Посеред їх - малолітні арештанти, репресовані, трудівники і ветерани тилу.

Сивуваті волосся, чуйний погляд, найглибші зморшки - криваві сторінки історії залишили власний незгладимий слід на долі кожного ветерана. Зеленський Петро Іванович ще дитиною три роки провів в концентраційних таборах Німеччини. Чжан Юйтан колись був репресований за політичними мотивами і відправлений із Забайкалля в Казахстан. Ніна Григорівна Борисова в роки війни була радисткою.

Приємне свідчення їх подвигів - ордена та медалі. І на ці заслуги із замилуванням дивляться молоді жасулановци. Вихованці Республіканської школи «Жас Улан» продовжують традиції знаменитих батирів, вийняв Великої Вітчизняної Війни. Зараз вони виступили перед ветеранами з концертними номерами. Мабуть, вперше іменита «Катюша» була заспівана казахською мовою.

Ветерани тепло подякували Асоціацію «KAZENERGY» за незмінну увагу і безперервну турботу. Зараз більше чотирьохсот чоловік - людей з обмеженими здібностями, знаходять різну підтримку в Асоціації «KAZENERGY». Так, до 65-річчя Перемоги велика частина з їх отримали різні страхові поліси на безкоштовні мед послуги. Без підтримки не залишаються і малолітні малюки - інваліди. Двохрічну Ажімухан народився з природженим відсутністю харчового тракту. Дитині залишалося жити лічені дні. І тільки своєчасна допомога Асоціації «KAZENERGY» змогла продовжити життя малюкові. Для нього з-за кордону був придбаний дорогий електровідсмоктувач для дихальних шляхів.

Асоціація «KAZENERGY» вітає всіх ветеранів з величавим святом, бажає тривалих років життя, здоров'я і щастя!

Астана 8/05 / 2012Прес-служба Асоціації «KAZENERGY» www.kazenergy.com