"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

В рамках V-го Астанинського Економічного Форуму Голова Асоціації «KAZENERGY» Тимур Кулібаєв зустрівся зі старшим віце-президентом Глобального Нафтового Ради Йозефом Тотом.

В рамках V-гоАстанинскогоЭкономического Форуму Голова Асоціації «KAZENERGY» Тимур Кулібаєв зустрівся зі старшим віце-президентом Глобального Нафтового Ради Йозефом Тотом. Було обговорено широке коло питань співробітництва, також проект порядку ще одного засідання Державного комітету ВНС, який пройде в Астані в рамках Євразійського ...

В рамках V-гоАстанинскогоЭкономического Форуму Голова Асоціації «KAZENERGY» Тимур Кулібаєв зустрівся зі старшим віце-президентом Глобального Нафтового Ради Йозефом Тотом. Було обговорено широке коло питань співробітництва, також проект порядку ще одного засідання Державного комітету ВНС, який пройде в Астані в рамках Євразійського форуму «KAZENERGY» 2-3 жовтня цього року.

Йозеф Той заявив, що енергетична сектор Казахстану володіє найвищим потенціалом і управління країни сприймає вражаючі за масштабами і важливі для республіки рішення по розширенню казахстанського змісту в технологічному і виробничому розвитку нафтогазового обладнання і технологій. За його словами, питання переробки сировинних ресурсів в Казахстані також вдало вирішуються введенням передових інженерних рішень і сучасних технологій.

Сторони умовилися активізувати роботу з вирішення організаційних питань у рамках підготовки засідання Державного комітету Глобального Нафтового Ради. Конкретно в Астані представники державних комітетів ВНС будуть обговорювати плани роботи на найближчі роки. Рішення про обрання столиці Казахстану місцем проведення форуму ВНС принципово в плані популяризації стилю країни і демонстрації здібностей нафтогазової галузі республіки.

Голова Асоціації «KAZENERGY» Тимур Кулібаєв запевнив співрозмовника, що казахстанська сторона сприйме всі заходи, щоб робота Глобального Нафтового Ради в Астані пройшла на найвищому змістовному та організаційному рівні.

Прес-служба Асоціації «KAZENERGY» www.kazenergy.com