"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

МВФ підвищив прогноз зростання світового ВВП в 2012р до 3,5% з 3,3%

Інтернаціональний грошовий фонд (МВФ) підвищив прогноз зростання світової економіки та економіки США, відзначивши при цьому, що останні поліпшення макроекономічних характеристик як і раніше «дуже нестійкі», такі дані містяться в новенькому огляді світової економіки МВФ World Economic Outlook. Прогноз зростання світової економіки на ...

Інтернаціональний грошовий фонд (МВФ) підвищив прогноз зростання світової економіки та економіки США, відзначивши при цьому, що останні поліпшення макроекономічних характеристик як і раніше «дуже нестійкі», такі дані містяться в новенькому огляді світової економіки МВФ World Economic Outlook.

Прогноз зростання світової економіки на 2012 рік підвищений до 3,5% з 3,3%, що прогнозувалися в січні поточного року, прогноз на 2013 рік підвищений до 4,1% з 4%.

Економіка США, за оцінками МВФ, виросте на 2,1% в поточному році і на 2,4% - у наступному, тоді як раніше очікувався підйом характеристик відповідно на 1,8% і 2,2%. Між тим аналітики, опрощенню агентством Bloomberg, прогнозують, що ВВП США зросте на 2,3% в поточному і 2,5% - в 2013 році.

В огляді МВФ відзначає стабілізацію європейської економіки, можливий ризик дефолту якої «важко знайти». Очікується, що ВВП Європи скоротиться на 0,3% в 2012 році, а не на 0,5%, як прогнозувалося в січні. Темпи зростання ВВП КНР в поточному році складуть 8,2%, Японії - 2%.

«Посилення активності в США в 2-му півріччі 2011 року та відповідна політика влади єврозони, відповідна поглибленню економічної кризи, знизили небезпека різкого економічного спаду, - зазначають фахівці МВФ. - Слабенькі темпи відновлення, найімовірніше, збережуться в більшості розвинених економік, а фінансова активність, як очікується, буде відносно сильною в більшості економік, що розвиваються. Але останні поліпшення макроекономічної ситуації як і раніше дуже нестійкі ».

За повідомленням, ІНТЕРФАКС-АФІ Вашингтон, 17 квітня