"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

АТФ Фінанс: огляд ринків і поради на 17 квітня

Аналітики АТФ Фінанс представляють огляд ринків і свої поради на 17 квітня: Перед відкриттям торгів зовнішній фон для російського і російського фондового ринку, за нашими оцінками, склався ЗМІШАНИЙ. У понеділок, 14 квітня, південноамериканські ринки закрилися змішано: DJIA (+ 0.56%), SP (-0.05%), ...

Аналітики АТФ Фінанс представляють огляд ринків і свої поради на 17 квітня:

Перед відкриттям торгів зовнішній фон для російського і російського фондового ринку, за нашими оцінками, склався ЗМІШАНИЙ.

У понеділок, 14 квітня, південноамериканські ринки закрилися змішано: DJIA (+ 0.56%), SP (-0.05%), NASDAQ (-0.76%). Вчора прибутковість десятирічних держоблігацій Іспанії перевищила психологічно важливу позначку в 6%, чому сприяють побоювання того, що Іспанії разом з Грецією, Португалією та Ірландією доведеться вдатися до міжнародної фінансової допомоги після того як стало зрозуміло, що в березні обсяг кредитування ЄЦБ банків країни зріс приблизно в 2 рази - до 316 300 000 000 євро проти 169 860 000 000 євро, зафіксованих в лютому. Між тим, ринки підтримала п'ятнична інформація про те, що SP підтвердило тривалий суверенний кредитний рейтинг Англії на найвищому рівні ААА зі «розміреним» прогнозом.

Moody # 39; s заявило, що нехороший прогноз по рейтингу Франції (ААА) зовсім не означає його швидкого зниження, але залишається сигналом до зміни оцінки в найближчі 12-18 місяців. Ціни на нафту скорегували на тлі деяких просувань в переговорах щодо іранської ядерної програмці. Секретар Вищої ради державної безпеки Ірану Саїд Джалілі висловив задоволення відбулися напередодні переговорами в Стамбулі. Подальша зустріч «шістки» міжнародних посередників з Тегераном відбудеться 23 травня.

Вчора відзвітував Citigroup: чистий прибуток в 1кв. 2012р. знизилася на 2% - до

$ 2930000000. Торішній чистий прибуток на одну звичайну акцію склав $ 0,95, тоді як очікувалося значення на рівні $ 1 на акцію. Розміщена статистика мала змішаний характер. Підготовчі роздрібні реалізації в США в березні виросли на 0,8%, тоді як очікувалося зростання на 0,3%. Чистий приплив капіталу в тривалі цінні папери США в лютому склав $ 10100000000, тоді як очікувався більш значимий приплив на рівні $ 42,5 млрд.

За підсумками торгової сесії 14 квітня індекс ММВБ звалився на 1,66% до 1 477,71 ПТ На фондових майданчиках Азіатсько-Тихоокеанського регіону була присутня негативна динаміка: Nikkei звалився на 1,74% до 9 470,64, Hang Seng звалився на 0,44% до 20 610,64.

В пн по результатам торгів EUR / USD виріс на 0,11% до 1,3092. Євро відновився після падіння до двомісячного мінімуму після релізу роздрібних продажів в США, що призвів до зростання попиту на ризикові активи.

Вчора торги російськими і казахстанськими GDR і ADR закрилися змішано.

Фаворитом зростання стала Evraz Group (+ 2,27%).

Відкриття російського і казахстанського ринку акцій в сформованих умовах ми припускаємо побачити маленьким падінням. На поточний момент японський Nikkei додає 0,10%, китайський Shanghai Composite втрачає 0,18%. Азіатські ринки йдуть в мінус на тлі статистики з Китаю, де прямі зарубіжні інвестиції падають 5-ий місяць поспіль. Крім цього, стресовості додає намічений на сей день аукціон з розміщення іспанських паперів, що знаходяться під сильним тиском на тлі зростання ризиків щодо платоспроможності країни. З корпоративної звітності чекаємо Intel, IBM, Яху, Goldman Sachs.

Перед відкриттям зовнішній фон змішаний.

Зараз радимо інвесторам утриматися від покупок. Важливе вплив на внутріденну динаміку російського ринку акцій, як і раніше, надаватиме зміна цін на нафту, розвиток ситуації на європейських торгових майданчиках і коливання ф'ючерсів на індекс SP500, також поведінка бакса США на міжнародному грошовому ринку. У плані макроекономічної статистики і бізнес-інформації, в фокусі уваги зараз будуть дані:

18:30 США Будівництво нових будинків

19:15 США Промислового виробництва

За повідомленням Інтерфакс-Казахстан, Астана. 17 квітня.