"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

МВФ розраховує приростити свої ресурси на $ 400 мільярдів

Глава Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард розраховує залучити додаткові ресурси в розмірі $ 400 мільярдів, щоб поліпшити здібності фонду по боротьбі з кризою, доповідає MarketWatch. «Я сподіваюся, що на цьому тижні ми залучимо більше $ 400 мільярдів, - заявила вона в ...

Глава Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард розраховує залучити додаткові ресурси в розмірі $ 400 мільярдів, щоб поліпшити здібності фонду по боротьбі з кризою, доповідає MarketWatch.

«Я сподіваюся, що на цьому тижні ми залучимо більше $ 400 мільярдів, - заявила вона в інтерв'ю іспанській газеті Sole 24 Ore. - Ми хочуть робити все, що в наших силах, і я готова кинути це питання відкритим протягом декількох тижнів, так як якимось країнам потрібно отримати схвалення парламенту на проведення внесків ».

Необхідність зростання ресурсів МВФ для боротьби з європейською кризою, як очікується, буде домінуючою темою весняних сесій МВФ, які пройдуть

20-22 квітня у Вашингтоні.

Фахівці зазначають, що раніше глава МВФ свідчила про необхідність залучення фондом додаткових $ 500 мільярдів.

Минулого тижня К.Лагард заявила в інтерв'ю газеті The Wall Street Journal, що «в поточний час потреби МВФ в додаткових коштах можливо виявляться не настільки істотними, як передбачалося раніше» завдяки прийнятим ЄС заходам.

У вівторок Японія оголосила про виділення МВФ $ 60 мільярдів.

За повідомленням ІНТЕРФАКС-АФІ, Вашингтон, 17 квітня.