"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

CRU чекає зниження ціни і виробництва срібла після 2013р

Англійська дослідницька компанія CRU чекає після 2013 року зниження виробництва та цін на срібло на глобальних ринках. «Ми дивимося досить захоплюючий момент на товарних біржах, як падають акції видобувних компаній, все ж, ми бачимо, що споживання і попит (срібла ...

Англійська дослідницька компанія CRU чекає після 2013 року зниження виробництва та цін на срібло на глобальних ринках.

«Ми дивимося досить захоплюючий момент на товарних біржах, як падають акції видобувних компаній, все ж, ми бачимо, що споживання і попит (срібла - ІФ-К) виростає. Для срібла склалася страшна картина - природно, надалі воно так само, як і золото підніматиметься в вартості. (# 8230;) Все ж, після 2013 року ми очікуємо зниження у вартості і виробництві, так як на даний момент створення досить високе, і величезна кількість срібла накопичиться на складах до 2016 року », - виголосив регіональний директор по Росії, Східній Європі та Центральної Азії CRU Родрік Кейв на 3-ем гірничопромисловому форумі MINEX в середу в Астані.

«Але це наші прогнози, а якщо щось несподіване станеться в Ірані, в Південній Кореї, то картина може стовідсотково обмінятися. На даний момент люди сильно багато вкладають в хеджування, і якісь несподівані події в світовому масштабі можуть надати величезний вплив », - додав він.

За повідомленням Інтерфакс-Казахстан, Астана, 18 квітня.