"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

МВФ заявляє, що вже забезпечив підвищення ресурсів на $ 320 млрд

Інтернаціональний грошовий фонд залучив додаткові ресурси на загальну суму в $ 320 мільярдів, останніми країнами, які взяли на себе зобов'язання по внесках до Фонду, стали Швейцарія і Польща. Виключно в середу, говориться в розміщеному на веб-сайті організації заяві керуючого МВФ Крістін Лагард, ...

Інтернаціональний грошовий фонд залучив додаткові ресурси на загальну суму в $ 320 мільярдів, останніми країнами, які взяли на себе зобов'язання по внесках до Фонду, стали Швейцарія і Польща.

Виключно в середу, говориться в розміщеному на веб-сайті організації заяві керуючого МВФ Крістін Лагард, ряд держав, у тому числі Швейцарія, дали зобов'язання по внесенню до фонду додатково $ 26 мільярдів.

«В інтересах усіх країн-членів забезпечити, щоб у Фонду було досить ресурсів для боротьби з кризами і просування світової економічної стабільності», - йдеться в заяві.

Раніше 150 мільярдів євро зобов'язався внести в МВФ Євросоюз, $ 60 мільярдів - Японія, $ 10 мільярдів - Швеція, $ 9,3 мільярдів - Норвегія, 6270000000 євро - Польща, 5,3 мільярдів євро - Центральний банк Данії.

МВФ чекає надходження коштів і від інших держав. Раніше повідомлялося, що в загальній труднощі Фонд, щоб підвищити свою роль в боротьбі з кризами, розраховує приростити обсяг доступних йому засобів на $ 400 мільярдів. Це питання буде знову обговорюватися в процесі прийдешніх зустрічей міністрів грошей «групи 20», також в процесі весняних зустрічей у Вашингтоні.

За повідомленням ІНТЕРФАКС, Вашингтон, 19 квітня.