"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Jazz Capital: огляд ринків і поради аналітиків на 20 квітня

АТ «Брокерський дім« Jazz Capital »

надало огляд головних подій на казахстанському і глобальних ринках на 20

квітня:

Торги на головних американських і європейських майданчиках знову завершилися пониженням індексів. Слабенька макростатистика, розміщена допіру в США, стала передумовою продовження активних продажів Західними гравцями, що в свою чергу визначило другу коригування котирувань головних індексів американських і європейських майданчиків. Так, тижневі дані з ринку праці, що вийшли в четвер виявилися помітно гірше підготовчих очікувань професіоналів - кількість вперше звернулися за допомогою з безробіття за тиждень

знизилося абсолютно незначно (до рівня в 386 тис. од.), тоді як сукупне число людей, що продовжують одержувати спец посібники, всупереч очікуванням аналітиків за минулий тиждень підросло. Реалізації на вторинному ринку американської нерухомості також виявилися ще більш слабенькими в порівнянні з очікуваннями професіоналів (4480000 будинків проти 4620000 будинків очікуваних). Значення індексу ділової активності ФРБ Філадельфії в році, що минає місяці знизився на 4 пт до 8,5 пт, в той час як аналітики покладали надії на найменш суттєве зниження показника до 10,3 пт За підсумками сесії головні європейські майданчики звалилися на 0,01% - 2,05%, південноамериканські Dow Jones і SP 500 закінчили деньок пониженням на 0,53% і 0,59% відповідно.

Торги на майданчиках квартету BRIC за підсумками минулої сесії закрилися різноспрямованими змінами індексів. Визначальна четвірка на майданчиках emerging markets в черговий раз поділилася на 2 рівнозначних дуету, так і не виявивши загального вектора. Неодмінно, тиск на регіональних трейдерів продовжує чинити негатив, що йде з Заходу, в той час як внутрішні причини для більшості майданчиків квартету продовжують залишатися позитивними. Роздільно відзначимо той факт, що ринок нафтових договорів в реальний момент помітно зменшив оберти, в зв'язку з цим звичайне його вплив на діяння трейдерів ринків помітно знизилося. За підсумками минулої сесії бразильський і китайський індекси скорегували на 0,62% і 0,09% відповідно, індійська і російська майданчики за підсумками сесії зафіксували збільшення котирувань на 0,64% і 1,67% відповідно.

Нинішній премаркет перед відкриттям торгів на майданчиках emerging markets оцінюється нами як нехороший, торги в Азії проходять переважно на негативній місцевості.

Вартість бареля нафти марки Brent за підсумками минулої сесії підвищилася на

$ 0,03 до рівня в $ 118. Котирування «темного золота» провели досить волатильную сесію, протягом якої спостерігався більш ніж відсоткове зростання, який в 2-ій половині дня був стовідсотково знівельовано послідувала коригуванням. Все таки за підсумками сесії ціни на нафту змогли зафіксувати номінальний приріст, завершивши день рівно на позначці в $ 118 за барель. В найближчій перспективі спрогнозувати динаміку цін на нафту з високою часткою ймовірності не представляється ймовірним, більш доцільним було б відмовитися від спроб заробити на конфігураціях котирувань «темного золота».

Ціни на золото за підсумками торгів у четвер підвищилися на 0,12% до $ 1644.

Гравці ринку «золотих» договорів продовжують показувати незвичайну пасивність, що не здійснюючи в процесі останніх декількох сесій спроб поміняти поточний рівень цін ні в одну зі сторін. Примітно, що важлива позначка в $ 1650 в процесі минулої сесії була взята гравцями на збільшення, але утримати досягнутих рівнів «бикам» ринку «золотих»

договорів так і не вдалося. Все ж, ми очікуємо пробиття несформованого трикутника у висхідному напрямку, масштаби якого в реальний момент спрогнозувати фактично нереально.

Головні грошові пари ринку Forex за підсумками минулої сесії закрилися малозначним приростом котирувань. Євро і англійський фунт, що знаходяться на даний момент у конкретній близькості від важливих технічних рівнів, все ж, не квапляться їх пробити, що повністю і стовідсотково узгоджується із загальним базовим фоном, сформованим для європейських валют. Все ж, ми не виключаємо короткострокового подолання технічних відміток, після цього гравці грошового ринку, можливо, знову приступлять до продажів.

Астана. 20 квітня. ІНТЕРФАКС-КАЗАХСТАН

Даний матеріал носить лише інформаційний характер і не є пропозицією або рекомендацією вчиняти будь-які угоди з цінними паперами.