"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Deutsche Bank проведе додаткову емісію на 3 мільярдів євро

Deutsche Bank готується провести додемісію обсягом 3 мільярдів євро, щоб збільшити капіталізацію до 2013 року з узгодженні з правилами Basel III, пише газета The Wall Street Journal. За словами інформованих джерел, в поточний час банк, який протягом довгого часу ...

Deutsche Bank готується провести додемісію обсягом 3 мільярдів євро, щоб збільшити капіталізацію до 2013 року з узгодженні з правилами Basel III, пише газета The Wall Street Journal.

За словами інформованих джерел, в поточний час банк, який протягом довгого часу піддавався критиці у зв'язку зі слабенькою капіталізацією, погоджує з акціонерами обсяг додаткової емісії.

Представник банку відмовився прокоментувати дану інформацію прямо, але зазначив, що останні презентації, проведені старшими менеджерами Deutsche Bank, вказують на те, що достатність капіталу німецького банку перевершить нормативи, встановлені Basel III.

Так як плани банку перебувають лише на стадії розробки, не обов'язково, що Deutsche Bank їм послідує, зазначають джерела.

В січні управління Deutsche Bank заявляло, що коефіцієнт достатності капіталу першого порядку (Tier 1) в 2013 році складе 7%, тоді як за новими правилами до 2019 року він повинен знаходитися на рівні 10%. Але влада та інвестори Європи підштовхують банки до того, щоб необхідні значення були досягнуті якомога раніше позначеної терміну.

Франкфурт-на-Майні. 20 квітня. ІНТЕРФАКС-АФІ