"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Греція може вийти з єврозони протягом 12 місяців - прогноз

Греція вийде з єврозони протягом наступних 12 місяців, і за нею можуть послідувати інші країни, оскільки програмки економною економії, які диктуються Німеччиною, важко виконати, вважають фахівці Threadneedle Investments, яка є підрозділом Ameriprise Financial Inc. «Я вважаю, що Греція покине єврозону протягом ...

Греція вийде з єврозони протягом наступних 12 місяців, і за нею можуть послідувати інші країни, оскільки програмки економною економії, які диктуються Німеччиною, важко виконати, вважають фахівці Threadneedle Investments, яка є підрозділом Ameriprise Financial Inc.

«Я вважаю, що Греція покине єврозону протягом 12 місяців, - цитує агентство Bloomberg слова головного інвестиційного директора компанії Марка Бургесса. - Наш найгірший сценарій передбачає вихід із грошового союзу декількох держав ».

Для ситуації в Греції, за словами М.Бургесса, є два сценарії. 1-ий передбачає, що все буде погано, при всьому цьому Німеччина буде диктувати країні, що робити далі. 2-ий сценарій також передбачає, що все буде погано, але Греція сама буде тримати під контролем свою долю.

«Я думаю, Греція обере 2-ий сценарій», - зазначає М.Бургесс.

На думку експерта, вихід Греції і навіть інших периферійних держав з єврозони не стане кінцем євро, так як економіки цих держав малі в зіставленні з цілим регіоном.

Про крах євро можна буде гласить в разі виходу з єврозони Іспанії або Італії, вважає він.

За словами М.Бургесса, Threadneedle, керуюча активами на суму 73 мільярдів фунтів стерлінгів ($ 117 мільярдів), зменшує позиції в акціях європейських грошових компаній та облігаціях емітентів з інвестиційними рейтингами у зв'язку з тим, що ефект від проведених Європейським центральним банком вливань поступово сходить немає.

Лондон. 19 квітня. ІНТЕРФАКС-АФІ

ел +++