"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Jazz Capital: огляд ринків і поради аналітиків на 2 серпня

Астана. 2 серпня. ІНТЕРФАКС-КАЗАХСТАН - АТ «Брокерський дім« Jazz Capital »надало огляд головних подій на казахстанському і глобальних ринках на 2 серпня: Торги в США і Європі в середу завершилися різноспрямованими змінами індексів. Очікування учасників ринку, пов'язані з виступом глави ...

Астана. 2 серпня. ІНТЕРФАКС-КАЗАХСТАН - АТ «Брокерський дім« Jazz Capital »надало огляд головних подій на казахстанському і глобальних ринках на 2 серпня:

Торги в США і Європі в середу завершилися різноспрямованими змінами індексів. Очікування учасників ринку, пов'язані з виступом глави ФРС Б.Бернанке, як це вже стало звичайним, в черговий раз не виправдалися - глава південноамериканського Центробанку не зробив жодного натяку на можливість введення нових монетарних стимулів найбільшої світової економіки. Як зазвичай зазначивши, що ситуація в країні залишається досить складний, Б.Бернанке знову самими вогненними, але образними і ні до чого не зобов'язуючими виразами, пообіцяв всіляку підтримку з боку його відомства, не назвавши при цьому ні однієї певної міри. Таким макаром, одне з 2-ух подій, пов'язаних з виступами Західних монетарної влади, закінчилося безрезультатно, і зараз всі надії гравців пов'язані з нинішнім
засіданням ЄЦБ, від якого учасники ринку очікують анонса черговий програмки викупу облігацій «проблемних» держав. Потрібно відзначити, що хороші дані по ринку праці США, що вийшли напередодні, що не надали підтримки місцевим індексам.

Так, кількість зроблених робочих місць за версією ADP склало 163 тис., Тоді як аналітики розраховували на значення показника на рівні менше ніж в 125 тис. За підсумками сесії, головні індекси європейських майданчиків закрилися зростанням в межах 1,38%, південноамериканські DowJones і SP500 закінчили минулий деньок пониженням на 0,25% і 0,29% відповідно.

Індекси майданчиків квартету BRIC за підсумками минулої сесії зафіксували більшою мірою зростання котирувань. Трейдери emergingmarkets в процесі торгів у середу в більшості власному продовжили активні покупки, що стало передумовою того, що 3 з 4 індексу квартету закрилися ще одним збільшенням котирувань.

В якості головного драйвера для покупок виступили очікування нових діючих кроків від монетарної влади США та Європи для підтримки
економіки, незважаючи на те, що 1-а частина цих очікувань не виправдалася, регіональних гравців не покинув оптимізм, і всі індекси квартету крім російської РТС закінчили деньок збільшенням котирувань. Нинішній премаркет перед відкриттям торгів на майданчиках розвиваються оцінюється нами як рівномірно нехороший, торги на головних азіатських майданчиках проходять з домінуванням «ведмежих» настроїв.

Ціна бареля нафти марки Brent за підсумками минулої сесії в Лондоні виросла на 1,04% до рівня в $ 105,96. Ціни на нафту після відбувся у вівторок помірного зниження котирувань в процесі минулої сесії відзначилися дуже мінливою динамікою. Так, якщо початок минулого торгового дня відбулося в тому ж ключі, що і закінчення дня попереднього та ознаменувало собою досить істотне зниження цін на нафту, то вже ближче до середини сесії гравці ринку нафтових договорів повернулися до активних покупок.

Вобщем, поточний практично полуторапроцентний приріст «бикам» ринку нафтових договорів також не вдалося утримати і закінчення сесії відбулося збільшенням небагатьом найменш 1%. У технічному плані, ситуація залишається досить підходящої для гравців на збільшення, але все буде залежати від мінливого загального фундаментального фону.

Вартість тройської унції золота за підсумками торгів в середу скорегувалась на 0,61% до $ 1614,8. Котирування «великодушного металу», як ми і чекали, сходу після заслуги локальних максимумів повернулися до динаміки зниження. Ми прогнозуємо, що в перспективі найближчих тижнів ціни на золото залишаться в ціновому коридорі $ 1530-1565 за тройську унцію, при всьому цьому ймовірне пробиття в один із напрямів, за нашими оцінками, ознаменує собою досить масштабне і довгий рух в даному напрямку.

Головні грошові пари ринку Forex за підсумками минулої сесії закрилися пониженням котирувань. Гравці грошового ринку не розділили оптимістичних надій власних колег з фондових і сировинних майданчиків, віддавши перевагу зафіксувати прибуток, що виступило передумовою досить істотного зниження обох валют. При всьому цьому обидві пари досягли локальних максимумів, на яких розміщені значимі рівні підтримки, EUR / USD - 1,225, GBP / USD - 1,555.

Нинішня динаміка грошового ринку повністю і стовідсотково залежатиме від вдачі заяв представників ЄЦБ, ми вважаємо, що шанси зміцнитися у євро і англійського фунта виглядають як досить значні.