"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Золото здає позиції на тлі поліпшення статистики. Нафта торгується в спектрі

Макроекономічні перспективи продовжують стабілізуватися, беручи до уваги, що південноамериканська статистика, особливо в секторі житлового будівництва, починає потроху поліпшуватися. Економічне зростання в Китаї показав уповільнення сьомий квартал поспіль, але ознаки підйому в 4-му кварталі, може бути, вказують на те, що найгірше в 2-ій по ...

Макроекономічні перспективи продовжують стабілізуватися, беручи до уваги, що південноамериканська статистика, особливо в секторі житлового будівництва, починає потроху поліпшуватися. Економічне зростання в Китаї показав уповільнення сьомий квартал поспіль, але ознаки підйому в 4-му кварталі, може бути, вказують на те, що найгірше в 2-ій за величиною економіці в світі, залишилося позаду. Між тим, на саміті ЄС в Європі політики умовилися про розробку банківського союзу та майбутньої інтеграції, але для цього їм належить зробити величезну роботу і прибрати розбіжності, що зберігаються.

На тлі всіх цих подій бакс знову ослаб, повернувшись в парі з євро в область вище 1,3000. Фондові ринки зміцнилися, і індекс SP 500 підійшов впритул до п'ятирічного максимуму, відновивши величезну частину втрат попереднього тижня. У найближчими тижні головними рушійними факторами ринку будуть листопадові вибори в США і грошовий «обрив», також невизначена обстановка на геополітичній арені.

Сировинний індекс широкого ринку DJ-UBS відзначився зростанням другий тиждень поспіль, але за весь 2012 рік поки додав усього 5%. Все ж, такий підсумок краще показника націленого на енергетику індексу SP GS, який виріс на 3%. Велика частина поліпшення була забезпечена зміцненням в сільськогосподарському секторі, а конкретно в секторах бавовни, деревної породи і какао. Фаворитами падіння стали бензин, срібло і кави.

Спекулятивне розміщення як і раніше зашкалює

Незважаючи на загальну мляву динаміку 2-ух основних сировинних індексів, кількість спекулятивних позицій по 24 торгованих в США сировинним товарам тримається на найвищому рівні: обсяг чистих довгих позицій по ф'ючерсах і опціонах в реальний момент становить 1718 тис. Договорів в порівнянні з 908 тис. Договорів на початок року. За цей період часу кількість договорів в енергетичному секторі та секторі металів зросло приблизно вдвічі, а в сільськогосподарському секторі? на 150%, при цьому «винуватцем» такого росту став ринок зерна, що логічно, враховуючи його динаміку в протязі останніх 6 місяців.

Оле Роз'єм Хенсен, стратег і директор відділу біржових товарів Saxo Bank