"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Найбільші нафтові родовища

Найбільші (величезні) нафтові родовища - Це нафтові родовищ з припасами більше 1 мільярдів тонн або 6300000000 барелів нафти. До них відносяться Кашаган (Казахстан), Прудхо Бей (США), Агаджарі (Іран), Хассі-Мессауд (Алжир), Шайба (Саудівська Аравія), Самотлорское (Наша батьківщина), Ноксал (Мексика), Тахей (Китай), Західна Курна (Ірак) і ін. Унікальні (супергігантскій) нафтові родовища - Це нафтові родовищ з припасами понад 5 мільярдів тонн або 32 мільярдів барелів нафти. До них відносяться Румайла (Ірак), Аль-Гавар (Саудівська Аравія), Кашаган (Казахстан), Великий Бурган (Кувейт), Дацин (Китай), Самотлорское, Кантарель (Мексика) і ін. У цій таблиці вказані величезні (найбільші) і супергігантскій (унікальні) нафтові і газоконденсатні родовищі в світі, їх геологічні припаси, роки відкриття і нафтогазоносні басейни, до яких вони належать.

Детальніше...

Стеля для нафти, відсотки для нотаріусів, реформа для пенсії

Головні дії минулого тижня, які впливали на економіку і бізнес

Рівень цін на нафту в спектрі $ 110-120 не є критичним ні для російської економіки, ні для російського бюджету, який зверстано з розрахунку $ 115 за барель

Детальніше...

Огляд ринку нафти за станом на 1 жовтня 2012

На Англійській електричної товарній біржі InterContinental Exchange Futures Europe (ICE Futures Europe) офіційна вартість (settlement) найближчих за часом виконання ф'ючерсних договорів на північноморську нафтову суміш марки Brent Crude Oil за останній торговий день підвищилася з $ 111,47 до $ 112,39 за барель.

Детальніше...

Суперечки навколо Каспію - компроміс поки не досягнуть

Від прикаспійських країн здавна очікують зближення позицій по дилемі статусу і розділу Каспійського моря. Але поки компроміс офіційно не знайдений, країни воліють все жвавіше озброюватися.

26-27 вересня в туркменській столиці Ашгабаді пройшла зустріч представників 5 прикаспійських країн - Азербайджану, Ірану, Казахстану, Росії і Туркменії. Основна мета переговорів - зблизити позиції з питання міжнародно-правового статусу та відшукати загальну формулу розділу дна, води і ресурсів Каспійського моря. Про результати зустрічі в інформаційних агентствах нічого не повідомлялося.

Детальніше...

"Нафтова ера закінчиться до того, як вичерпається нафта"

Один з магнатів Саудівської Аравії якось пожартував: "Кам'яний вік закінчився не оскільки вичерпався припас камінчиків ...". Далі шейх Закі Ямані підсумував: "І нафтова ера закінчиться задовго до того, як вичерпають всю нафту".

Детальніше...

Огляд ринку нафти за станом на 3 жовтня 2012

На Англійській електричної товарній біржі InterContinental Exchange Futures Europe (ICE Futures Europe) офіційна вартість (settlement) найближчих за часом виконання ф'ючерсних договорів на північноморську нафтову суміш марки Brent Crude Oil за останній торговий день знизилася з $ 112,19 до $ 111,57 за барель.

Детальніше...

Огляд ринку нафти за станом на 8 жовтня 2012

На Англійській електричної товарній біржі InterContinental Exchange Futures Europe (ICE Futures Europe) офіційна вартість (settlement) найближчих за часом виконання ф'ючерсних договорів на північноморську нафтову суміш марки Brent Crude Oil за останній торговий день знизилася з $ 112,58 до $ 112,02 за барель.

Детальніше...

24 найбільших нафтових родовищ у світі

24 найбільших нафтових родовищ у світі

Гавар Саудівська Аравія75-83
БурганКувейт66-72
КантарельМексика35
(Які добуваються 18)
БоліварВенесуела30-32
Сафания-ХафджіСаудівська Аравія /

Детальніше...

Найбільший танкер в світі

Найбільший танкер в світі

Найвидатнішим винаходом людства є нафтоналивний танкер. Саме слово походить від британського слова "tank" - цистерна.

Морський танкер це судно, створене для перевезення рідких вантажів (нафти, кислоти, рослинного масла, розплавленої сірки та інше) в суднових цистернах (танках). Ці морські судна бувають різних розмірів, але серед них є особливий тип - супертанкери. Це найбільші кораблі посеред танкерів такого типу.

Детальніше...

5 держав - найбільших виробників нафти в 2011 році

5 держав - найбільших виробників нафти в 2011 році

Недавній сплеск цін на нафту знову привернув нашу увагу до значущості її готових припасів для сучасної економіки. Занепокоєння було зосереджено на можливий ефект зриву поставок нафти з Лівії. Не так давно подібні занепокоєння підняли вартість вище позначки в 100 баксів за барель.

Детальніше...