"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Найбільший танкер в світі

Найбільший танкер в світі

Найвидатнішим винаходом людства є нафтоналивний танкер. Саме слово походить від британського слова "tank" - цистерна.

Морський танкер це судно, створене для перевезення рідких вантажів (нафти, кислоти, рослинного масла, розплавленої сірки та інше) в суднових цистернах (танках). Ці морські судна бувають різних розмірів, але серед них є особливий тип - супертанкери. Це найбільші кораблі посеред танкерів такого типу.

Вони можуть перевезти за один рейс на 50 відсотків нафти більше ніж інші, а експлуатаційні витрати на бункерування, екіпаж, і страховку всього на 15 відсотків більше, що дозволяє нафтовим компаніям, фрахт судно нарощувати свій прибуток і зберегти заощадження. На такі нафтові танкери завжди буде попит. нафтоналивний танкер "Batillus" Супертанкери - породження науково-технічної революції нашого часу.

У їх не було якогось певного винахідника і з розвитком науки і техніки стало може бути їх створення. На нафтоналивних танкерах були апробована поздовжня система набору корпусу, машинне відділення і всі надбудови були перенесені в корму.

І найголовніше при їх будівництві почалося широке застосування електрозварювання в кораблебудуванні, стала потім єдиним методом з'єднання корпусних конструкцій з металу. Одним з представників такого класу морських суден являвся нафтоналивний танкер "Batillus". Це вантажне судно було створено, від початку до кінця, за початковим проектом без додаткової модернізації в процесі експлуатації.

Морський танкер з моменту закладки був побудований за 10 місяців, і було витрачено на будівництво близько 70 000 тонн сталі. Споруда володареві обійшлася в 130 мільйонів баксів. танкер "Batillus" будівництво в доці Saint-Nazaire Тому його можна вважати найбільшим танкером в світі, бо "Knock Nevis" був закладений з найменшим водотоннажність і його тоннаж збільшувався в процесі функціонування. Нафтоналивний танкер "Batillus" був побудований в 1976 році на французькій суднобудівної верфі "Chantiers de l'Atlantique" в містечку Saint Nazaire. Крім флагманського судна на воду було спущено ще три однотипних танкера: нафтоналивний танкер "Bellamya" побудований в 1976 році; нафтоналивний танкер "Pierre Guillaumat" (був перейменований в "Sea Brilliance") побудований в 1977 році; нафтоналивний танкер "Prairial" (був перейменований на "Hellas Fos", а пізніше в "Sea Giant") побудований в 1979 році. найбільший корабель у світі - танкер "Batillus" Нафтові танкери вдало робили свої функції, але міжнародні вимоги взяли верх над гігантами.

Вантажні судна через 10 років вже не відповідали їм, і володар був зобов'язаний модернізувати танкери. Але всі кораблі крім 1-го були здані на злам в період з 1985 по 1986 роки, а нафтоналивний танкер "Prairial" прослужив до 2003 року і теж був порізаний на метал. Розміри танкера "Batillus" вражають.

Місткість всіх 20 3-х вантажних танків становить 67,3 тис. Куб. м. Довжина 1-го резервуара досягала 40 м, а ширина 21 м. Товщина зовнішньої обшивки корпусу танкера, виконана зі сталі підвищеної міцності, дорівнювала 27,5 мм. Для відвантаження нафти на судні було передбачено чотири насоса загальною подачею 24000 куб. м на годину, вони приводилися в дію паровими турбінами сумарною потужністю 86000 л. с., що становить 30 відсотків потужності основних турбін.

Чотири основних турбозубчатих агрегату приводили в обертання два п'ятилопатевих гребних гвинта поперечником 8,5 м. Денний витрата пального танкера становив 330 тонн. Через вогненебезпечної вантажу головний движок на танкері був розміщений в кормовій частині.

Від вантажного відсіку його відділяло дві перебирання, між якими місце було заповнене водою. На нафтоналивному танкері великі цистерни обмежені поздовжніми поперечними перегородками.

Вони ставляться для того, щоб водянистий вантаж в дорозі не розгойдувався і не утруднював рух. Дана конструктивна особливість до того ж дає можливість відразу перевозити відразу кілька видів різних нафтопродуктів. Якщо б найбільший нафтовий танкер в світі виявився в порту Лонг-Біч борт об борт, з трансатлантичним лайнером "Queen Mary", то з ходового містка "Batillus" можна було б зазирнути в димову трубу круїзному лайнеру, бо висота судна становить 57 м. нафтоналивні танкери серії "Batillus" є найбільшими морськими судами в історії суднобудування. Технічні властивості танкера "Batillus"; Довжина - 414,2 м; Ширина - 63 м; Осадка - 28,5 м; Дедвейт - 655000 тонн; Водотоннажність - 275276 тонн; Силова установка - чотири парові турбіни "Stal Laval" потужність кожної 64800 л. с .; Швидкість - 16 вузлів; Екіпаж - 26 чоловік;